reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama
reklama

Be Gone Guerra

5 460
x
reklama
Be Gone Guerra
Be Gone Guerra
Be Gone Guerra

Be Gone Guerra - Informacje

4.6 (460 głosów), 19,555 views

Niesamowita strzelanka podczas której będziesz musiał zmierzyć się z całą masą rywali? Tak to właśnie Be Gone Guerra. Tym razem weź do ręki karabin i rozstrzelaj każdego, kto chociażby spróbuje się do Ciebie zbliżyć. Pokaż, że każdy krok takiego śmiałka może okazać się ostatnim. Bądź szybki, zręczny i celny. Miej oczy dookoła głowy i trenuj czas reakcji. Czy zdołasz przeżyć na rozgorzałym polu bitwy dłużej niż kilkanaście sekund? Multiplayer online pozwoli Ci poznać nowe osoby z całego świata, które podobnie jak Ty żywią zamiłowanie do sportów walki. Bijatyka dla dwóch graczy? Czemu nie, postaraj się powalić na łopatki jednym nabojem każdego, kto odważy się wycelować w Ciebie lufę swojej broni!


Uwaga! Przeglądarka Google Chrome w wersji minimum 42 nie wspiera dłużej wtyczki Unity Web Player. Aby ręcznie zezwolić przeglądarce na uruchomienie gier Unity, kieruj się tymi wskazówkami. Jeżeli lubicie gry Unity, zalecamy zmianę przeglądarki na Mozilla Firefox.

Kategorie

Jak grać?

Gracz #1
WSADSterowanieCelowanie i strzał1-4Zmień brońzInterakcjaCKucnijEUżyj przedmiotuRPrzeładujshiftAktywuj moc specjalnątChat