reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Wormux

5 28
Wormux
Wormux
Wormux

Wormux jest otwartą wersją popularnej swego czasu gry Worms. Tym razem jednak ulubieni bohaterowie w postaci małych robaczków zostali zastąpieni przez maskotki z Linuxa i Firefoxa.

Do naszego arsenału zaliczają się bomby kasetowe, dynamity, granaty, granatniki, a to oczywiście nie wszystko. Całość została stworzona w kreskówkowym, dwuwymiarowym stylu, a członkowie drużyn poruszają się po planszy przypominając do złudzenia bezgłowe kurczaki.

Rozpoczynając rozgrywkę możemy przyłączyć się do jednego z aż piętnastu zespołów, a następnie przejąć kontrolę nad żądnymi wojny bohaterami. Dzięki opcji gry sieciowej możemy zmierzyć się z rywalami znajdującymi się nawet po drugiej stronie kuli ziemskiej. Posiadając wiele różnorodnych broni musimy przeprowadzić masową zagładę tak, by ostatnimi żywymi pozostali członkowie naszej drużyny.

Wormux to zdecydowanie zabawna propozycja, która dostarczy nam wiele radości podczas konkurowania z przyjaciółmi. Rewelacyjna, rysunkowa grafika i humorystyczna akcja pozwalają na kilka chwil zapomnieć o nudzie. Czy zatem zdołacie zostać ostatnim żywym lisem… lub pingwinem?

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Wormux Team
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 99,6 MB
  • Wymagania:
3.8 (28 głosów)15,685 views

Download link

Pobierz Windows