reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Warsow

5 2
Warsow
Warsow
Warsow

Darmowa strzelanina w futurystycznym stylu? Tak, to właśnie Warsow, stworzone przez deweloperów ze studia Warsow Team. Masz dość klasycznej walki z bronią w ręku? Tutaj możesz przetestować swoją sprawność dzięki szalonym prawom fizyki.

Autorzy skupili się przede wszystkim na tym, by udostępnić rozgrywkę w sieci i podjąć się rywalizacji z napotkanymi przeciwnikami. Cała mechanika bazuje przede wszystkim na konkurencjach turniejowych. Bardziej doświadczeni gracze nie bez powodu dostrzegą podobieństwa do Quake 3.

Tak jak w innych tego typu produkcjach, możemy mierzyć się w takich wyzwaniach jak Duel, Team Deathmatch, Free For All, Instagib czy Capture the Flag. Ciekawym urozmaiceniem i cechą charakterystyczną Warsow jest nietypowa mechanika ruchu. Możesz wykonywać podwójne skoki, widowiskowe tricki i uciekać w miejsca, które z pozoru wydawały się niedostępne.

Opanowanie sterowania będzie wymagało nieco więcej czasu, nie mniej jednak sprawia ono że Warsow staje się jeszcze bardziej wciągające. Co ciekawe, każda broń może zostać nabita jednym z dwóch rodzajów pocisków: podstawowym lub zaawansowanym, który zadaje znacznie większe obrażenia. Rozplanuj zatem w odpowiedni sposób "odwiedzanie" apteczek i składów amunicji na planszy.

Oprawa audiowizualna nabiera wyjątkowości dzięki technice cell-shading, czyli obrysowania konturów obiektów czarną kreską. Całość została utrzymana w komiksowej konwencji oraz wzbogacona o widowiskowe animacje. Całkiem obszerne mapy i masa funkcjonalności zapewnią Ci zabawę na długie godziny!

  • Licencja: Demo
  • Producent: Warsow Team
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 579 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium II 300 MHz, RAM: 64 MB, GPU: 16 MB.
5 (2 głosów)5,663 views

Download link

Pobierz Windows