reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Virtual Pool 3

5 2
Virtual Pool 3
Virtual Pool 3
Virtual Pool 3

Zapraszamy wszystkich miłośników gry w bilarda do wspólnej rozgrywki w ciągle żywej produkcji pod tytułem Virtual Pool 3. Jak sam tytuł wskazuje to już 3 edycja symulatora gry w bilarda, która pozwoli nam nie tylko spędzić czas świetnie się bawiąc, ale także poćwiczyć umiejętności, aby z amatora urosnąć do rangi światowej sławy gwiazdy.

Janette Lee, jedna z najlepszych zawodniczek ligi WPBA zasponsorowała 3 wydanie gry, a także podjęła się roli nauczyciela w tutorialu poprzedzającym rozgrywkę. Po odbyciu kilku podstawowych rozgrywek możesz wybrać swoją trenerkę na przeciwnika i sprawdzić umiejętności, jakie nabyłeś. W stosunku do poprzednich wersji Virtual Pool - tutaj spotkamy się z nową, odświeżoną oprawą graficzną, a także nowością w postaci trybu kariery. W portfelu posiadamy jedynie 50 dolarów i wzbogacić się możemy jedynie dzięki wygranym.

Dodatkowe wyposażenie, nowe sale bilardowe, a nawet odwiedziny w nadmorskim kurorcie Janette Lee to nagrody za kolejne zwycięskie pojedynki. Jeżeli znudzą Ci się treningi - bez problemu możesz podjąć się rywalizacji w trybie multiplayer z graczami z całego świata za pośrednictwem Internetu. Tym samym otwieramy sobie dostęp do rozgrywek ligowych oraz statystyk, które pozwolą nam sprawdzić, czy robimy postępy.

Reasumując, Virtual Pool 3 to cała masa niezłej rozrywki dla miłośników zmagań sportowych. Czeka na nas posiadłość w Malibu, bar, garaż i inne lokacje, wewnątrz których umiejscowiono aż osiem sal bilardowych. Sześć z nich odwiedzimy w trybie kariery, jedną podczas snooker'a i jedną w klasycznym, treningowym bilardzie. Oczywiście obowiązują nas wszystkie prawa fizyki - w kwestii siły, odbijania i toczenia się bil. Ustaw zatem kamerę w najdogodniejszej dla siebie pozycji i rozpocznij rywalizację o każdego dolara!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Celeris
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 80 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium II 233 Mhz, RAM: 32 MB.
5 (2 głosów)3,771 views

Download link

Pobierz Windows