reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Virtua Tennis

5 0
Virtua Tennis
Virtua Tennis
Virtua Tennis

Tenis ziemny to Twoja pasja? Masz ochotę rozegrać kilka meczy wirtualnie, bez wychodzenia z domu? Już teraz tytuł Virtua Tennis da Ci taką możliwość. Wybierz jednego z kilku zawodników i rozpocznij wędrówkę po szczeblach kariery, by ostatecznie sięgnąć po puchar jako zwycięzca!

Taka rozgrywka to z pewnością wspaniały trening zręczności w klimacie sportowej rywalizacji fair-play. Sampras, Moya czy Henman to tylko część gwiazd światowego tenisa, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć podczas rozgrywki na wirtualnych kortach. Jeżeli tytuł skojarzy wam się z produkcjami SEGA DreamCast, to całkiem słusznie gdyż jest to wersja jednej z ich najpopularniejszych gier sportowych. Pora zmierzyć się nie tylko z rywalami, ale i różnorodną fizyką odbijania się piłeczki tenisowej w zależności od nawierzchni.

Znajdziemy tutaj korty dywanowe, trawiaste, ceglaste i twarde - dobrze więc zatem dopasować styl rozgrywki to miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy. Proste do opanowania zasady i banalne w obsłudze sterowanie sprawiają, że rozgrywka w Virtua Tennis staje się typowo zręcznościowa, a nie symulacyjna jak mogliśmy początkowo przypuszczać. Na szczęście oprawa audiowizualna, która stoi na naprawdę wysokim poziomie sprawia, że czujemy się jak podczas prawdziwych, ekskluzywnych zawodów.

Masz ochotę na debla z kumplem przeciwko dwójce innych graczy? Tryb multiplayer udostępnia Ci taką możliwość za pośrednictwem sieci lokalnej lub Internetu. Puchar Świata czeka na Ciebie podczas turniejów, wśród najlepszych tenisistów w swojej kategorii. Postaraj się dobrze wykorzystać swoje statystyki i umiejętności - precyzję, kontrolę nad piłką czy szybkość, by bez większego trudu zgarnąć konkurentom zwycięstwo sprzed nosa!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Rowan Software
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 63,5 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium III 500MHz, RAM: 128MB.
0.0 (0 głosów)9,006 views

Download link

Pobierz Windows