reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Vietcong

5 14
Vietcong
Vietcong
Vietcong

Wstąp w wojskowe szeregi i stań się dowódcą Drużyny A, należącej do amerykańskich sił specjalnych. Poczuj zew krwi i przenieś się prosto w realia wojny w Wietnamie dzięki produkcji studia Pterodon (autora popularnego swego czasu Hidden & Dangerous) przy współpracy z Illusion Softworks. Stań się najlepszym strategiem w historii i pokaż, że w pełni zasługujesz na ten tytuł.

Sam tytuł jest dokładną sugestią, gdzie będą toczyć się walki, w których weźmiesz udział. Pora przekonać się o umiejętnościach dowódcy i poprowadzić Team-A do zwycięstwa nie oglądając się za siebie. Wciągająca fabuła prowadzi gracza przez ponad 20 misji pełnych akcji i dramatyzmu, połączonych w jedną, porywającą historię. Twoja drużyna może składać się nawet z sześciu graczy, a każdy z nich otrzymuje dostęp do nawet 25 różnych rodzajów broni, wśród których znajdą się takie smaczki jak znany karabin M16, karabinek snajperski, a nawet wyrzutnia rakiet.

Obawiasz się, że piechota nie udźwignie takiej misji? Bez trudu możesz wezwać na pomoc artylerię lub bombowce, które ze wzmożoną mocą będą nacierać na wroga i Cię osłaniać. Vietcong to połączenie nie tylko akcji i taktyki, ale także szkolenie umiejętności strategicznego dowodzenia niewielką grupą podległych osób. Oprawa audiowizualna jest całkowicie trójwymiarowa, dzięki czemu masz szansę nieco bardziej poczuć realizm rozgrywki. Oczywiście nie musisz grać w pojedynkę - z łatwością znajdziesz rywali z całego świata i w trybie multiplayer weźmiesz udział w wojennych potyczkach nawet dla 16 graczy równocześnie.

Reasumując, propozycja jak na stworzoną kilkanaście lat temu prezentuje się całkiem nieźle, niestety jednak posiada wiele niedociągnięć, które mogą odstraszyć miłośników dopracowanych, płynnych, ekstremalnie naładowanych efektami specjalnymi produkcji. Nie mniej jednak dla pozostałych graczy, może to być wspaniały powrót wspomnieniami prosto do przeszłości!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Pterodon
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 99,6 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium III 1GHz, RAM: 256 MB.
4.7 (14 głosów)8,459 views

Download link

Pobierz Windows