reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Toribash

5 4
Toribash
Toribash
Toribash

Turowa bijatyka, która przeniesie Cię do innej rzeczywistości? Tak, to właśnie Toribash - tutaj możesz wcielić się w rolę zawodnika w stylu ragdoll i stanąć do rywalizacji na mini-arenie.

Jeżeli liczysz na to, że kilkoma machnięciami pokonasz swojego rywala, to nie masz pojęcia jak bardzo się mylisz. Aby zadać jakikolwiek cios, będziesz musiał zręcznie poruszać odpowiednimi stawami. Czy będziesz w stanie opanować całe ciało, a przy tym być skutecznym podczas walki?

Ruchy, które możesz wykonywać danym stawem, to: hold, relax, contract, extend. Autorzy stworzyli też kilka rodzajów walki, nie ma jednak listy ciosów czy kopnięć, które jakkolwiek ułatwiłyby Ci zadawanie obrażeń podczas bijatyki. Zarówno siła, szybkość i sposób uderzania rywala zależy wyłącznie od Ciebie.

Jeżeli preferujesz rozpocząć rozgrywkę w Toribash od treningu to wybierz tryb jednoosobowy, jeśli jednak czujesz się gotowy na starcie z przeciwnikiem to lepszą opcją będzie multiplayer. Konkurenta możesz ostatecznie pokonać na trzy sposoby: wyrzucić go poza arenę, pozbawić go głowy lub klasycznie... znokautować.

Na zakończenie nie sposób nie wspomnieć o oprawie wizualnej, która mimo iż ograniczona do minimum robi niezwykłe wrażenie. Gracze i środowisko, w którym się znajdują jest wręcz ascetyczne. Jasne tło, proste, gładkie kształty i ciekawe efekty wizualne bez jakiejkolwiek muzyki, to zdecydowanie to, czym Toribash przyciągnie Cię do ekranu!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Cenega Poland
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 45,2 MB
  • Wymagania: CPU: Intel Pentium 4 1.0 GHz, RAM: 512 MB, GPU: nVidia GeForce FX 5700 or ATI Radeon 9600.
5 (4 głosów)9,451 views

Download link

Pobierz Windows