reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Tony Hawk's Pro Skater 4

5 2
Tony Hawk's Pro Skater 4
Tony Hawk's Pro Skater 4
Tony Hawk's Pro Skater 4

Czujesz w sobie żyłkę deskorolkarza? Kochasz zastrzyki adrenaliny i potrzebujesz wyczynowych wyzwań? Zapraszamy do świata Tony Hawk’s Pro Skater 4, w którym znajdziesz to wszystko zupełnie za darmo.

To już czwarty epizod, w którym po raz kolejny będziesz mógł podjąć wyzwanie profesjonalnej jazdy na deskorolce. Tym razem autorzy gry uzupełnili listę zawodników o rzeczywiste imiona i nazwiska, a na samym jej czele stoi oczywiście nie kto inny jak sam Tony Hawk. Pora stawić czoła ponad 190 zadaniom, wśród których znajdziesz takie akcje jak uzyskanie określonej ilości punktów i zaprezentowanie odpowiedniej ewolucji w wyznaczonym do tego, specjalnym miejscu. Zafunduj widowni pokaz zapierających dech w piersiach powietrznych akrobacji, a także tych wykonywanych na ziemi.

Czy dobrniesz do etapu profesjonalnych zawodów deskorolkarzy? Spróbuj swoich sił w jednej z 14 najtrudniejszych ewolucji, których umiejętnością wykonywania mogą się pochwalić tylko mistrzowie. Spróbuj przebrnąć przez cały tryb kariery - od amatora do mistrza jazdy na desce. Oprawa audiowizualna nieco razi swą prostotą i wręcz kanciastymi pikselami zaskakującymi nas z każdej strony. Nie mniej jednak Tony Hawk's Pro Skater 4 posiada swój stary, dobry, retro klimat. Uzupełnieniem jest tryb rozgrywki wieloosobowej (nawet do ośmiu graczy), gdzie znajdziemy kilka opcji jak Goal Attack czy Capture the Flag.

Pobierz grę na swój sprzęt już dziś i rozpocznij karierę nawet jako amator. Poczuj sporą dawkę adrenaliny przy każdym kolejnym starcie i sprawdź czy uda Ci się zgarnąć puchar jako każdy z dostępnych zawodników. Okrojona oprawa audiowizualna sprawia, że tytuł bez wątpienia zadziała nawet na najprostszym sprzęcie. Poczuj się jak Tony Hawk już dziś!

  • Licencja: Demo
  • Producent: Beenox Inc.
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 132 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium III 800MHz, RAM 256MB.
5 (2 głosów)7,902 views

Download link

Pobierz Windows