reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Terraria

5 14
Terraria
Terraria
Terraria

Platformówka w stylu 2D, dzięki której wykreujesz swój własny świat? Spróbuj swoich sił podczas tworzenia nowych lokacji w Terraria, prosto od Re-Logic. Pamiętaj, że podczas tej zabawy jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Chcesz zagrać ze znajomymi w coś na kształt dwuwymiarowej wersji popularnego Minecraft? Nic nie stoi na przeszkodzie - wystarczy wybrać tryb wielo- zamiast jednoosobowego i zanurzyć się w czysto konstrukcyjne klimaty. Obawiasz się nudy? Niepotrzebnie, ponieważ za każdym razem gdy rozpoczniesz rozgrywkę, wylądujesz w całkowicie innym miejscu.

Autorzy pozostawili do naszej dyspozycji tylko kilka niezbędnych sprzętów i przedmiotów. Na szczęście są one na tyle przydatne, że pozwolą nam wydobywać cenny kruszec, rąbać drewno i gromadzić inne, cenne zasoby. Chcesz zbudować dom? Nic nie stoi na przeszkodzie! Jesteś bardziej ambitny i masz ochotę na własna twierdzę? Do dzieła!

Eksploruj szeroki krajobraz, odkrywaj kolejne tereny, a przy tym bądź niezwykle czujny. Za każdym rogiem czają się wrogowie, którzy z pewnością wykorzystają każdą Twoją słabość. Staw czoła unoszącym się w powietrzu gałkom ocznym oraz rozszalałym goblinom i za pomocą dostępnych sztyletów, mieczy, strzelb i pozostałej części arsenału pozostaw po nich mokrą plamę.

Jesteś miłośnikiem kooperacji? Zgromadź zwartą i dziarską grupę, którą poprowadzisz przez kolejne etapy przygody. Zbuduj dosłownie wszystko, na co masz ochotę - oczywiście jeżeli wystarczy Ci materiałów! Retro stylistyka, moc pikseli i dynamiczna muzyka z lat 90-tych w tle tworzą niesamowity klimat. Pobierz pełną wersję Terraria na swój sprzęt już teraz!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Re-Logic
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 500 kB
  • Wymagania: CPU: Pentium IV 1.6 GHz, RAM: 512 MB (1 GB - Vista/7), GPU: 128 MB (GeForce 7600 or better).
4.7 (14 głosów)8,731 views

Download link

Pobierz Windows