reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Teeworlds

5 7
Teeworlds
Teeworlds
Teeworlds

Teeworlds jest grą z gatunku strzelanek, stworzona w dwuwymiarowym klimacie nieco nawiązującym do popularnych Wormsów. Tym razem jednak mamy do czynienia z zabawą w czasie rzeczywistym w trybie wieloosobowym.

Naszymi bohaterami stają się małe, urocze kulki o wypustkach do złudzenia przypominających nogi oraz ze śmiertelną bronią w rękach, a raczej wczepioną w korpus ciała. Autorzy stworzyli dwa tryby zabawy: jeden z nich polega na zbieraniu rozsianych po całej planszy flag przy towarzyszącej temu eliminacji napotkanych wrogów. Drugi natomiast to klasyczna eksterminacja polegająca na zamienieniu w mokrą plamę wszystkich przeciwników w zasięgu wzroku.

Teeworlds może pochwalić się niezwykle przyjemną dla oka, a wręcz uroczą oprawą graficzną, która przypomina nam kreskówkowe rysunki. Także dźwięki otoczenia zasługują na uwagę, są spersonalizowane i dobrze dopasowane do tego, co akurat dzieje się na ekranie. Tytuł jest zdecydowanie godny polecenia każdemu, kto ma ochotę zabić nieco nudy albo po prostu się rozerwać nie inwestując w to nawet złotówki. Arsenał broni odsłania przed nami takie smaczki jak karabin, samurajski miecz, hak, drewniany młotek czy nawet wyrzutnia granatów. Spora grywalność zapewni nam niesamowite wrażenia przez długi czas, zwłaszcza że możemy porywalizować z innymi dzięki rozgrywce sieciowej.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Magnus Auvinen
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 7,7 MB
  • Wymagania: CPU: 500MHz, RAM: 64 MB, GPU: 32 MB.
5 (7 głosów)7,839 views

Download link

Pobierz Windows