reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

S.W.I.N.E.

5 0
S.W.I.N.E.
S.W.I.N.E.
S.W.I.N.E.

Masz dość poważnych wojennych konfliktów, ale nadal chętnie testowałbyś swoje umiejętności w strategiach czasu rzeczywistego? Mamy dla Ciebie coś co pogodzi te dwie sprawy ze sobą, a mianowicie S.W.I.N.E. - rywalizację na froncie, wzbogaconą o sporą dozę dobrego humoru.

Oczywiście, jak to zwykle bywa zostaniesz wrzucony w sam środek konfliktu zbrojnego. Na szczęście nie aż tak typowego jak do tej pory. Tym razem staniesz pomiędzy świnkami, a królikami i podejmiesz dowództwo po jednej ze stron. Wybierz swoją... frakcję i przystąp do organizacji działań wojennych tak, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę!

Każda rasa oferuje szeroki zakres misji, w sumie jest ich aż 30 - po 15 na każdą ze stron. W kogo zdecydujesz się wcielić? Armia świnek atakuje mocniej i z większym zacięciem, porusza się jednak dosyć wolno. Króliki natomiast stosują wojnę podjazdową i krok za krokiem próbują odzyskać przejęte ziemie marchewkowego terytorium.

Co ciekawe, każda ze stron konfliktu S.W.I.N.E. posiada całkiem niezły arsenał broni i pojazdów, które wykorzystują do rozbicia armii wrogów na drobne kawałki. Wykorzystaj samoloty, czołgi, ciężkie pojazdy transportujące broń, artylerię i zwiadowców, a wszystko po to, by przeciwnik był możliwie jak najbardziej zaskoczony tym co dla niego przygotowałeś!

Całość została uzupełniona olbrzymią dawką świetnego humoru, który nie raz rozbawi Cię do łez. Wypełnij każdy z 10 dostępnych poziomów oraz przetestuj wszystkie tryby: Deathmatch, Capture the Flag, Destroy the Base i wiele, wiele innych. Masz dość treningu w pojedynkę? Przetestuj swoje zdolności podczas zaciętej rywalizacji z wrogiem w rozgrywce online!

To wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie w świecie S.W.I.N.E., który już teraz jest dostępny całkowicie za darmo na PC. Pobierz grę na swój komputer z bazy darmowych gier Kaboom! i rozpocznij karierę jako świński lub króliczy dowódca!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: InnoGlow
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 733 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium III 600MHz, RAM: 256MB.
0.0 (0 głosów)3,386 views

Download link

Pobierz Windows