reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Survivor Squad

5 0
Survivor Squad
Survivor Squad
Survivor Squad

Strategiczna gra akcji, w której przejmiesz pełną kontrolę nad sytuacją? Tak, to właśnie Survivor Squad! Drużyna czterech ocalałych bardzo potrzebuje Twojej pomocy podczas podróży powrotnej do domu.

Zbieraj niezbędne przedmioty, wytwarzaj bronie, modernizuj swoje umiejętności, a przede wszystkim ucz się współpracy w swoim małym zespole. Ten tytuł bez wątpienia zmusi Cię do szybkiego myślenia i ekspresowej reakcji. Nie możesz zapomnieć o żadnym wojowniku z Twojej ekipy, gdyż automatycznie narazisz go na niebezpieczeństwo!

Autorzy Survivor Squad stworzyli aż cztery różnorodne tryby rozgrywki: Campaign, Survival, Death Lab i Multiplayer. Akcję obserwujemy z góry, w widoku 2D. Do likwidacji wrogów możesz używać zarówno broni białej, służącej do walki w zwarciu, jak i przerzucić się na broń palną. Zbieraj ekwipunek, przydatny podczas walki i modernizuj swoje umiejętności!

Postaraj się zniszczyć zainfekowane budynki i pozbyć każdego, kto opuści ich mury. Nie przeraża Cię przelew krwi? To dobrze, tutaj każde starcie będzie oznaczać czerwone kałuże na chodniku. Korzystaj ze specjalnych umiejętności, jak oślepianie czy oblewanie kwasem, by zyskać nieco czasu... na przykład na ucieczkę.

Na koniec jeszcze kilka słów o poszczególnych trybach. W kampanii zwyczajnie odgrywamy fabułę, realizując niezbyt trudne wyzwania. W trybie przetrwania, nie oglądając się za siebie, musisz przedostać się przez kilka, do kilkunastu opuszczonych budynków. Death Lab przeniesie Ciebie i Twoją drużynę do zawalonego laboratorium, gdzie przy ograniczonym budżecie i dobrym zarządzaniu musisz po prostu przetrwać.

Na osobną uwagę zasługuje tryb wieloosobowy, w którym jeden z graczy kontroluje ocalały Survivor Squad, drugi natomiast przewodzi ekipie zainfekowanych. Ci pierwsi muszą dotrzeć do bezpiecznej strefy, Ci drudzy natomiast za wszelką cenę próbują im w tym przeszkodzić.

Reasumując, gra bez wątpienia zasługuje na chwilę uwagi, zwłaszcza iż wersja demonstracyjna jest dostępna całkowicie bezpłatnie. Niezła grafika i całkiem przyzwoita muzyka podczas rozgrywki nie odstraszają. Nie czekaj ani chwili dłużej i przetestuj ten tytuł na swoim sprzęcie!

  • Licencja: Demo
  • Producent: Endless Loop Studios
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 711 MB
  • Wymagania: CPU: 1.7 Ghz Code 2 Duo, RAM: 512 MB, GPU: Radeon 3850 or better.
0.0 (0 głosów)3,836 views

Download link

Pobierz Windows