reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Supercars Racing

5 4
Supercars Racing
Supercars Racing
Supercars Racing

Supercars Racing to świetna propozycja wyścigowa, która pozwoli Ci poczuć zawrotne tempo jazdy podczas najbardziej szalonych mistrzostw, w różnych (nierzadko egzotycznych) miejscach na świecie!

Zmierz się z najbardziej zdeterminowanymi i bezwzględnymi kierowcami z całego świata. Czy masz szansę stać się niekwestionowanym mistrzem? Ta gra oferuje Ci możliwość poczucia się jak demon prędkości bez żadnego ryzyka.

Pół tuzina koni mechanicznych i ryk potworów na kółkach pozwolą Ci w wielkim stylu zdobyć niesamowite nagrody. Sprzedawaj stare samochody, by zarobić kasę na kupno nowych. Dodatkowo inwestuj w niesamowite ulepszenia, by uzyskać jeszcze lepsze osiągi.

Nieograniczona prędkość, niesamowite maszyny i całe mnóstwo rywalizujących zawodników to właśnie Supercars Racing. Zostań mistrzem! Nowoczesna grafika i niesamowita, dynamiczna oprawa dźwiękowa tworzą iście mistrzowski klimat.

Na miejsca, gotowi... start! Wsiądź w jeden z sześciu oryginalnych samochodów sportowych i zapoznaj się z systemem aktualizacji pojazdu. Podejmij walkę o zwycięstwo na ponad 30 unikalnych torach położonych w międzynarodowych lokalizacjach.

Zdecyduj, czy masz ochotę na całą kampanię, a może usatysfakcjonuje Cię wyścig jeden na jednego. Cztery tryby gry i brak jakichkolwiek ograniczeń sprawią, że na długi czas zapomnisz o nudzie. Zatem do dzieła!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: -
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 91 MB
  • Wymagania: CPU: 800 MHz, RAM: 1GB.
5 (4 głosów)4,489 views

Download link

Pobierz Windows