reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Steel Storm: Episode 1

5 0
Steel Storm: Episode 1
Steel Storm: Episode 1
Steel Storm: Episode 1

Steel Storm: Episode I to dynamiczna i bardzo wciągająca strzelanka, podczas której całą akcję obserwujemy z góry. Przenosimy się do świata science-fiction, w którym podczas kosmicznych podróży walczymy z hordami wrogów, starając się wyeliminować wszystkich do zera.

Miłośnicy tego typu rozrywki z pewnością będą zachwyceni, zwłaszcza świetną oprawą graficzną, która dodatkowo buduje tajemniczy, chwilami wręcz mroczny klimat. Autorzy stworzyli dwa tryby rozgrywki – jedno i wieloosobowy. Pierwszy opiera się przede wszystkim na kampanii podczas której wykonujemy szereg konkretnych misji, drugi natomiast to rywalizacja z innymi graczami za pośrednictwem połączenia sieciowego. Niestety społeczność gry nadal jest niewielka, zatem rozgrywka online praktycznie nie jest możliwa z powodu niskiej frekwencji.

Na szczęście oprawa audiowizualna jest całkiem niezła – wybuchy, eksplozje i inne efekty specjalne wyglądają niezwykle futurystycznie. Natkniemy się niejednokrotnie na strugi ognia, wielkie statki-bossy, a przede wszystkim odczujemy konieczność przemyślenia najlepszej strategii militarnej. Pod tym względem Steel Storm prezentuje się naprawdę świetnie. Należy jednak pamiętać, iż gra posiada wysoki stopień trudności i nawet w trybie łatwym niejednokrotnie będziemy musieli powtarzać misje, aby przejść do kolejnego etapu kampanii.

Nie mniej jednak gra jest niesamowicie wciągająca, a czas spędzony na odkrywaniu nowych lokacji mija bardzo szybko. Sterowanie jest klasyczne dla tego typu produkcji, nie pozostaje nam zatem nic poza koniecznością wypróbowania swoich sił w międzygwiezdnych starciach na własnym komputerze.

0.0 (0 głosów)3,787 views

Download link

Pobierz Windows