reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Simutrans

5 0
Simutrans
Simutrans
Simutrans

Simutrans jest grą należącą do gatunku symulatorów ekonomicznych, która nawiązuje swoją formą do klasycznego Transport Tycoon. Rozrywka jest znacznie trudniejsza poprzez szereg wprowadzonych zmian i modernizacji, które dostarczą nam wiele godzin świetnej zabawy.

Rozpoczynając karierę stajemy się właścicielem szerokiej sieci transportu, który musi skupić się na jak najlepszym zaplanowaniu miejskiej infrastruktury. Używając szarych komórek musimy zręcznie połączyć ze sobą komunikację autobusową, lotniczą, pociągi a także stworzyć terminale obsługujące setki, a z czasem nawet tysiące pasażerów. Od naszych decyzji zależą losy miast, a nawet całego kraju.

Podejmujemy także misje dotyczące transportu produktów i surowców, by zapewnić ciągłość handlu pomiędzy poszczególnymi jednostkami. Każda decyzja w Simutrans przynosi odpowiednie skutki – ma wpływ na wzrost naszego stanu konta i tempo rozwoju regionu. Projekt ma charakter otwarty, zatem trafiając w ręce fanów ulega ciągłym modyfikacjom i ulepszeniom. Grafika została przedstawiona w komiksowy sposób, dzięki czemu znajdziemy tutaj nieco fantazyjne miasta, pojazdy i wiele innych.

Mnogość opcji i funkcji sprawiają, że nie mamy szans na nudę nawet przez chwilę, zwłaszcza iż możemy spersonalizować grę praktycznie całkowicie pod swoje wymagania. Jeżeli znudzi nam się trening z komputerem możemy rozpocząć rozgrywkę w trybie online i razem ze znajomymi dbać o odpowiednią infrastrukturę posiadanych terenów. Czy będziecie w stanie odpowiednio połączyć ruch na lotniskach z transportem kolejowym i autobusowym?

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Hansjörg Malthaner
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 212 KB
  • Wymagania:
0.0 (0 głosów)3,393 views

Download link

Pobierz Windows