reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Serious Sam HD: The First Encounter

5 0
Serious Sam HD: The First Encounter
Serious Sam HD: The First Encounter
Serious Sam HD: The First Encounter

Mamy dla Ciebie kolejną, swego czasu niezwykle popularną, strzelankę pod tytułem Serious Sam HD: The First Encounter. Gra została wydana w wersji cyfrowej przez Chorwackie studio Croteam. W tej części skupiono się przede wszystkim na podkręceniu oprawy audiowizualnej i animacji.

Wcielamy się w rolę żołnierza sił specjalnych, który z karabinem na ramieniu przemierza niespokojny świat ogarnięty wojną. Za pomocą tajemniczych praktyk zostajesz cofnięty do przeszłości, by zwalczyć zło, które w bieżących czasach wykańcza ludzkość. Można śmiało stwierdzić, że tytuł ten jest remakiem pierwowzoru z 2001 roku, z tą różnicą że grafika jest już w znacznie wyższej jakości.

Podróże na inne planety i odwiedzanie nawet najbardziej oddalonych zakątków kosmosu? Tak, to właśnie Serious Sam HD: The First Encounter! Gdy jednak stajesz oko w oko co inwazją obcej cywilizacji, musisz cofnąć się w czasie i w Starożytnym Egipcie zmienić kilka sytuacji tak, by w przyszłości nie doszło do tragedii.

Uwagę przyciąga nie tylko wspaniała oprawa graficzna, która trójwymiarowym realizmem zaskoczy niejednego gracza, ale przede wszystkim nowość w serii: opcja rozrywki wieloosobowej. Nawiąż kooperację z innymi graczami, by ostatecznie wziąć na swoje barki odpowiedzialność za losy świata i stawić czoła inwazji obcych istot.

Warta akcja poprowadzi Cię przez niezwykle zróżnicowane lokacje, byś mógł zanurzyć się w tej niesamowicie dynamicznej fabule. Krwawe pojedynki sprawią, że będziesz musiał mieć oczy dookoła głowy by nie zarobić ciosu w plecy. Potężne fale bestii i masa ukrytych, cennych skarbów czekają na to byś je zagarnął!

  • Licencja: Demo
  • Producent: Croteam
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 1,16 GB
  • Wymagania: CPU: Pentium 4 3 GHz, RAM: 1 GB, GPU: GeForce 7600 or better.
0.0 (0 głosów)5,554 views

Download link

Pobierz Windows