reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Scourge: Outbreak

5 4
Scourge: Outbreak
Scourge: Outbreak
Scourge: Outbreak

Przedstawiamy Scourge: Outbreak, jedną z ciekawszych strzelanek, jakie ostatnio pokazały się na rynku. Za pośrednictwem Kaboom! i Steam'a możecie zakosztować potu, łez i krwi podczas najtrudniejszych misji.

Wersja demonstracyjna, jaką Ci udostępniamy oferuje aż cztery, pełne poziomy - które powinny zapewnić Ci co najmniej siedem godzin nieprzerwanej rozgrywki. Kampania, w której weźmiesz udział została stworzona w trybie wieloosobowym, z możliwością udziału do czterech graczy. Dziewięć potężnych broni i unikalna historia z pewnością porwą Cię do tego szalonego świata.

Zdobywaj punkty doświadczenia i wspinaj się na kolejne miejsca w rankingu. Wypróbuj swoich sił w takich trybach jak Deathmatch, Team Deathmatch czy Capture the Flag. Wypełnij wszystkie osiem misji na kilku mapach, które zostały Ci zlecone podczas rekrutacji.

Cała fabuła rozgrywa się w 2026 roku, gdy świat spowity cieniem i mrokiem jest rządzony przez Nogari Corporation - twórców potencjalnie niekończącego się źródła energii zwanego Ambrosia. By jednak nie było zbyt spokojnie, sabotażyści z grupy Tarn Initiative pragną pokrzyżować plany tej monstrualnej korporacji.

Jaka będzie w tym Twoja rola? Staniesz się dywersantem, członkiem elitarnej grupy najemników zatrudnionych przez Tarn Initiative, która ma zadać decydujący cios Nogari. Wykorzystaj cały wachlarz zróżnicowanych zdolności i umiejętności, by możliwie najskuteczniej zniszczyć swoich przeciwników. Odkryj prawdę o ukrywanych technologiach i przywróć na świecie spokój i harmonię.

Scourge: Outbreak jest propozycją zdecydowanie godną uwagi, która przykuje do ekranu miłośników przelewu krwi i szalonej gonitwy z bronią w ręku. Całkiem niezła, jak na współczesną produkcję oprawa audiowizualna nie pozostawia zbyt wiele do życzenia. Co więcej, kilka pierwszych etapów dostępnych jest zupełnie za darmo... pobierz je zatem z bazy Kaboom! już teraz.

  • Licencja: Demo
  • Producent: Tragnarion Studios
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 2,23 GB
  • Wymagania: CPU: Processor Intel Core 2 Duo (AMD Athlon X2 or better), RAM: 2 GB, GPU: NVIDIA GeForce 7900 GS (A
3 (4 głosów)5,279 views

Download link

Pobierz Windows