reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Rooks Keep!

5 0
Rooks Keep!
Rooks Keep!
Rooks Keep!

Wskocz do świata brutalnych walk, pełnych przelewu krwi i kompletnego braku fabuły. Wciel się w bohatera pełnego siły i walcz o przetrwanie każdego dnia. Rooks Keep! sprawi, że oddasz się bezmyślnej walce i podołasz każdemu, kto stanie na Twojej drodze.

Trafiasz do mrocznego świata pełnego potworów, gdzie jako umięśniony wojownik stawisz czoła potworom i bestiom próbującym Cię zabić. Zarówno gladiatorskie pojedynki na zamkniętej arenie jak i otwarte bitwy w klasycznych lokacjach dostarczą Ci wielu sytuacji do rozładowania nerwów.

Nie musisz się martwić o brak różnorodności rozgrywki - znajdziesz tutaj bowiem kilka trybów. Od podstawowych jak: deathmatch, team deathmatch czy last man standing aż po bardziej wymyślne jak conversion, w którym pokonani przez Ciebie rywale dostąpią nawrócenia i od tej pory jako Ci "dobrzy" dołączą do Twoich szeregów.

Tryb melee combat to klasyczna nawalanka, podczas której musisz posiekać na kawałki po prostu jak największą ilość wrogów za pomocą wszelkich dostępnych ataków. Ostatnią ciekawostką jest opcja chess, czyli coś na wzór szachów, gdzie podczas rozgrywki na wyznaczonym polu stoczysz taktyczną walkę przeplataną krótkimi pojedynkami.

Wybierz, czy chcesz zasmakować świata Rooks Keep! w pojedynkę, przeciwko sztucznej, komputerowej inteligencji, a może raczej za pośrednictwem Internetu rzucić wyzwanie żywym graczom z całego świata. Grafika 3D i całkiem przyzwoite jak na bezpłatną produkcję animacje sprawiają, że ten tytuł bez wątpienia jest godny uwagi.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: RuneStorm
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 890 MB
  • Wymagania: CPU: 2.4GHz Dual Core, RAM: 2 GB, GPU: Nvidia GeForce 8800 GT / AMD Radeon HD 3870).
0.0 (0 głosów)3,581 views

Download link

Pobierz Windows