reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Pressure

5 0
Pressure
Pressure
Pressure

Miałeś kiedykolwiek do czynienia z połączeniem wyścigów i widowiskowej strzelaniny? Jeżeli nie, to pora byś zmierzył się z wyzwaniami prosto od studia Chasing Carrots o wdzięcznym tytule... Pressure! Bez zręczności ani rusz - to walka na śmierć i życie za kierownicą małego, zwinnego samochodziku!

Czeka na Ciebie ponad 30 niesamowitych poziomów, podczas których z lotu ptaka będziemy sterować poczynaniami naszego małego kierowcy. Twój samochód nie jest jednak zwykłym pojazdem - to swoista maszyna do zabijania. W bagażniku posiadasz całkiem niezły arsenał: od min lądowych przez rakiety, wyrzutnie aż po klasyczny ciężki karabin maszynowy na masce.

Trzy poziomy trudności postawią przed Tobą i Twoim "buggy" (bo tak nazywa się ten typ autka) niesamowicie wysoką poprzeczkę. Rozpocznij od treningu w trybie łatwym i wspinaj się co raz wyżej po szczeblach kariery. W pełni animowane, dynamiczne trasy sprawią, że będziesz potrzebował sporej dozy skupienia, by w jednym kawałku dojechać do mety.

Walcz o najwyższe miejsca w rankingu liderów i nie pozwól by ktokolwiek usiadł Ci na zderzaku! Chcesz zarobić jak najwięcej kasy? Wciśnij gaz do dechy i pędź przez osuszone jezioro po najbardziej krętych torach wyścigowych, jakie kiedykolwiek widziałeś. Zbieraj bonusy, włączaj tryb turbo i pozostaw rywali daleko w tyle! Im lepsze wyniki osiągniesz, tym więcej kasy na ulepszenia i modernizacje uda Ci się zebrać.

Pressure będzie niesamowitą propozycją dla miłośników stylistyki steampunk! Jeżeli masz ochotę spotkać się z postaciami wyglądającymi jak stworzone z plasteliny, to zapraszamy do rozgrywki. Wersja demonstracyjna jest dostępna całkowicie bezpłatnie, pobierz ją na swój sprzęt za pośrednictwem platformy Steam i ciesz się zręcznościową rozrywką!

  • Licencja: Demo
  • Producent: Chasing Carrots
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 709 MB
  • Wymagania: CPU: Core 2 Duo 2.4 GHz, RAM: 2 GB, GPU: 512 MB (GeForce 8800 GT or better).
0.0 (0 głosów)3,481 views

Download link

Pobierz Windows