reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Planets Under Attack

5 0
Planets Under Attack
Planets Under Attack
Planets Under Attack

Oto przed Tobą świetna, strategiczna propozycja okraszona sporą dawka niesamowitej oprawy graficznej i fascynującej muzyki rodem z fantastycznego filmu. Świat Planets Under Attack zaprasza Cię w swoje progi. Stań się częścią tego kosmicznego uniwersum, zdobywaj kolejne planety w galaktyce i wykonuj najróżniejsze zadania.

Chcesz przetestować swoje strategiczne umiejętności? Wciel się w rolę dowódcy olbrzymiej armii pojazdów i machin, by krok po kroku zdobywać kolejne globy. Zadanie nie jest jednak tak proste, jak mógłbyś przypuszczać, gdyż powodzenie każdej, nawet najmniejszej misji, zależy od dobrej taktyki i wyczucia odpowiedniej chwili do ataku.

Stań się częścią kosmicznej bitwy w Planets Under Attack. Podziel uwagę pomiędzy stworzenie skutecznego systemu obronnego, a świetnej, atakującej floty. Pełna wersja gry oferuje Ci aż 32 poziomy pasjonującej rozrywki, która sprawdzi czy jesteś w stanie myśleć wielotorowo. Cała masa zadań, wyzwań i trybów rozgrywki sprawi, że nie będziesz się nudził nawet przez chwilę.

Dodatkowo, autorzy gry stworzyli trzy poziomy trudności, dzięki czemu zarówno strategowie-amatorzy jak i starzy wyjadacze znajdą tutaj coś dla siebie. Jeżeli masz już dość treningu w pojedynkę, połącz się z wielkimi polami bitwy w trybie online i podbijaj kolejne planety należące do Twoich, tym razem żywych, przeciwników.

To co zdecydowanie uprzyjemnia rozgrywkę to niesamowita, kreskówkowa grafika i animacje. Planets Under Attack w liczbach to... 8 fantastycznych planet, 32 plansze w kampanii, 15 poziomów przeznaczonych do rozgrywki wieloosobowej (od 2 do 4 graczy), 15 technologii, które możesz opanować i wykorzystać w walce i przede wszystkim 2 grywalne rasy, a każda z nich z całkiem odmiennym arsenałem i flotą.

Reasumując, jeśli masz odrobinę wolnego czasu i chcesz zanurzyć się w fantastycznym świecie kosmicznych strategów, to nie czekaj ani chwili dłużej. Przetestuj tę produkcję w wersji demonstracyjnej na swoim sprzęcie całkowicie za darmo!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Targem Games
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 392 MB
  • Wymagania: CPU: 1.5 GHz Single Core, RAM: 512 MB.
0.0 (0 głosów)3,197 views

Download link

Pobierz Windows