reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Ping-Pong

5 0
Ping-Pong
Ping-Pong
Ping-Pong

Ping-Pong to świetny sposób na zażycie nieco sportowej rozrywki w domowym zaciszu. Tym razem bierzemy do ręki drewnianą, wirtualną rakietkę i stajemy po jednej stronie stołu, aby zmierzyć się z rywalem.

Rozgrywkę rozpoczynamy od stworzenia portretu swojego zawodnika, który będzie nam towarzyszyć podczas każdego meczu, zarówno w prawym górnym rogu jak i na rakietce. Niestety wybór rozgrywającego nie ma żadnego wpływu na wynik meczu, jest to zabieg stricte wizualny. Z taką nową, wirtualną tożsamością wkraczamy do świata graczy jednej z najstarszych dyscyplin sportowych, z którą każdy miał do czynienia choćby w szkole podstawowej. Każdy gracz może wybrać swój ulubiony tryb rozgrywki spośród takich, jak: trening, mistrzostwa, debel czy company.

O ile pierwsze trzy są dość klasyczne, to dopiero ostatni oferuje nam coś zupełnie nowego. Opcja company polega rywalizacji z co raz trudniejszymi rywalami. Graficznie Ping-Pong prezentuje się całkiem nieźle, mimo że trójwymiarowa oprawa jest tutaj ograniczona do niezbędnego minimum. Nawet animacje są bardziej płynne niż moglibyśmy się tego spodziewać. Do minusów możemy zaliczyć nieciekawe dźwięki otoczenia, polegające przede wszystkim na stukaniu piłeczki o rakietki i stół. Jeżeli macie ochotę zagrać bez wychodzenia z domu, to ten darmowy tytuł jest całkiem niezłą propozycją.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: MyPlayCity
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 2,25 MB
  • Wymagania: CPU: 600 MHz, RAM: 64 MB, GPU: 16 MB.
0.0 (0 głosów)3,544 views

Download link

Pobierz Windows