reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Paper Dungeons

5 0
Paper Dungeons
Paper Dungeons
Paper Dungeons

Chcesz zwyciężyć w papierowych lochach? Opracuj najlepszą strategię i przetestuj, jak sprawdzi się w rzeczywistości. Stań się częścią Paper Dungeons i pokaż, że jesteś w stanie podołać każdemu wyzwaniu, jakie postawi przed Tobą los.

Nasza propozycja to wirtualna gra planszowa, przepełniona rozrywką w trybie online. Jakby tego było mało, znajdziesz tutaj także możliwość kreowania własnych plansz, a następnie dzielenia się nimi z innymi graczami. Zgarnij swoje żetony i rzucaj kośćmi, by osiągnąć zamierzone wcześniej cele. Niszcz ściany, które staną Ci na drodze, lecz swoich współbraci i przemierzaj kolejne etapy tej wędrówki.

Autorzy Paper Dungeons stworzyli aż trzy tryby rozgrywki dla jednego gracza. Pierwszy z nich to typowe przygody skonstruowane w formie typowej kampanii. Za każdym razem Twój bohater będzie zaczynał od pierwszego poziomu. Przedzieraj się przez lochy, które spowija mgła wojny i pokonuj za pomocą odpowiednich rzutów kostką, losowo rozmieszczone na planszy potwory. Gdy awansujesz na kolejny poziom doświadczenia, możesz spożytkować punkt umiejętności aby rozwijać swoje atrybuty.

Tryb łotrzyka pozwala Ci zacząć rozgrywkę od momentu, w jakim ją przerwałeś, a Twoje osiągnięcia zostaną upamiętnione w Hali Sław. Jest to opcja nieco trudniejsza, przyda się odpowiednia taktyka i doświadczenie w rozgrywce.

Istnieje także tryb najbardziej hardkorowy - w formie tzw. "puzzle". Lochów nie spowija mgła, cała mapa stoi przed Tobą otworem, rozgrywka jednak jest znacznie trudniejsza, gdyż wrogowie cały czas mają Cię czujnie na oku. Przemyśl wszystkie swoje ruchy, aby zapewnić sobie jak najszybsze zwycięstwo.

Autorzy Paper Dungeons deklarują, iż z czasem gracze uzyskają także dostęp do trzech dodatkowych trybów... i to w wersji wieloosobowej! Dotychczas udostępniono opcję kooperacji, czyli rozgrywanie jednej kampanii razem z przyjacielem i wspólnie gromadzonymi punktami doświadczenia.

Z czasem będziesz mógł spróbować swoich sił w starciach PvP na arenach wypełnionych potworami, gdzie nawet do czterech graczy równocześnie będzie mogło wykazać się swoimi umiejętnościami. Chcesz zostać Dungeon Master? Taki tryb również zostanie wprowadzony, dla najbardziej zagorzałych graczy.

Reasumując, już na chwilę obecną Paper Dungeons może pochwalić się sporą ilością ciekawych funkcji, które zatrzymają Cię przy ekranie na długie godziny. 125 poziomów w kampanii i 31 poziomów typu "puzzle", pięć grywalnych klas (wojownik / łucznik / kapłan / mag / złodziej) dostępnych w opcji dla obu płci oraz ponad 80 niesamowitych potworów to dopiero początek!

Na zakończenie nie sposób nie wspomnieć czterech zróżnicowanych strefach startowych i trzech rozmiarach lochów oprawionych w bajkową, rysunkową grafikę, która przypadnie do gustu praktycznie każdemu! Pobierz zatem wersję demonstracyjną na swój sprzęt i przetestuj tę szaloną strategię już teraz!

  • Licencja: Demo
  • Producent: Stephane Valverde, Leslie Valverde
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 392 MB
  • Wymagania: CPU: Single Core 1.6 GHz, RAM: 1024 MB, GPU: 512 MB.
0.0 (0 głosów)3,214 views

Download link

Pobierz Windows