reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Over the Hedge

5 20
Over the Hedge
Over the Hedge
Over the Hedge

Przedstawiamy Over the Hedge - niesamowitą zręcznościówkę dla najmłodszych miłośników gier komputerowych. Gra jest inspirowana filmem animowanym o tym samym tytule, stworzonym przez słynne studio Dreamworks.

Pora wcielić się w rolę szopa pracza o nietypowym pseudonimie RJ, który jak zwykle wpakował się w spore tarapaty. Podczas próby podwędzenia niedźwiedziowi Vincentowi zimowych zapasów zostaje złapany na gorącym uczynku. W ramach rekompensaty za złe postępowanie musi oddać wszytko, co zdążył podkraść - a zrealizowanie takiej misji wcale nie będzie proste. Środowisko dotychczas zamieszkiwane wyłącznie przez zwierzęta stało się siedliskiem ludzi, którzy stopniowo obracają go w betonową dżunglę.

Pora zebrać w sobie całą odwagę i wyruszyć w odważną przygodę. Przeskocz przez tytułowy płot jako jeden z bohaterów filmu: żółw Vern, skunsica Stella, wiewiórka Hammy czy sam szop RJ. Czy zdołasz wykonać wszystkie misje w niebezpiecznym, obcym świecie ludzi? Pełna wersja Over the Hedge oferuje ponad 30 bajkowych poziomów nawiązujących do lokacji znanych z filmu animowanego. Autorzy przygotowali także kilkanaście nowych miejsc, stworzonych specjalnie na potrzeby gry (westernowy park czy kanały ściekowe).

Aby nie było zbyt prosto - poziomy zostały wręcz naszpikowane utrudnieniami, pułapkami i wszelkiego rodzaju przeszkodami. Na szczęście niezależnie od tego, jakiego wybierzemy bohatera będziemy posiadać różne ciekawe umiejętności. Co więcej, podczas pokonywania kolejnych misji otrzymamy jeszcze więcej super-mocy w formie bonusów za ukończenie zadań. Wykorzystaj zatem indywidualne zdolności w odpowiednich momentach, tak by atak był dla wroga... śmiertelnie zaskakujący!

Over the Hedge oferuje graczom rozgrywkę w opcji jedno- lub wieloosobowej. Zadecyduj, czy wolisz sterować sam dwójką bohaterów równocześnie, a może raczej zaprosisz do pomocy kolegę lub koleżankę. Miłośnicy kooperacji z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie. Golf Cart Derby, RC Car Racing czy Suburban Mini Golf to mini-gry, które uzupełniają fabułę i razem z przepiękną, bajkową oprawą audiowizualną tworzą zgraną całość, która powinna przypaść do gustu zwłaszcza nieco młodszym graczom.

  • Licencja: Demo
  • Producent: Beenox Inc.
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 185 MB
  • Wymagania:
5 (20 głosów)10,212 views

Download link

Pobierz Windows