reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Ostrich Runners

5 0
Ostrich Runners
Ostrich Runners
Ostrich Runners

Mamy dla Ciebie coś niezwykłego, a mianowicie Ostrich Runners! To fascynujące, animowane wyścigi strusi osadzone w rysunkowym klimacie. Stań się częścią tej szalonej rywalizacji już dziś.

Autorzy gry stworzyli aż osiem różnych światów złożonych z kombinacji wielu przeszkód i rywali. Pobierz darmową, pełną wersję tej gry z bazy Kaboom! i już dziś ciesz się możliwością podjęcia udziału w ciekawym wyścigu.

Ten tytuł sprawdzi się zarówno u młodszych, jak i nieco starszych graczy. To świetny sprawdzian zręczności i refleksu! Zabawne i nieco szalone strusie będą niewątpliwie miłą odmianą dla samochodów, motorów i innych machin.

Pokonuj wszystkie trasy w wielkim stylu, by uzyskać dostęp do bonusowych, czterech ukrytych poziomów. W wyzwaniu dla jednego gracza możesz podjąć się konkurowania z nawet siedmioma innymi strusiami równocześnie.

Gromadź bonusy i ulepszenia, które sprawią, że Twój biegacz stanie się bezkonkurencyjny! Ostrich Runners to także nie lada gratka dla miłośników gry wieloosobowej. Dzięki opcji podziału ekranu dostępny jest tryb dla dwóch graczy przy jednym komputerze.

Dodatkowo za pośrednictwem sieci LAN możesz współzawodniczyć poprzez Internet. Ciekawa oprawa graficzna i całkiem niezła oprawa muzyczna dają w efekcie przyjemny dla oka, nieco kreskówkowy klimat. Czy i tym razem osiągniesz metę jako pierwszy?

  • Licencja: Freeware
  • Producent: GameTop
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 88 MB
  • Wymagania: CPU: 800 MHz, RAM: 1 GB.
0.0 (0 głosów)4,040 views

Download link

Pobierz Windows