reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Open Mortal

5 0
Open Mortal
Open Mortal
Open Mortal

OpenMortal jest darmową bijatyką, która przeniesie nas w surrealistyczne klimaty. Należy wspomnieć, że produkcja ma być parodią znanego wszystkim Mortal Kombat. Nie ma co ukrywać, realizacja projektu powiodła się całkiem nieźle dzięki czemu możemy wybrać wojownika, który bardziej skojarzy się nam z kumplem z podwórka niż zlepkiem wielobarwnych pikseli.

Identycznie jak w pierwowzorze będziemy rywalizować podczas walk w różnych okolicznościach i otoczeniu.Szeroki wybór zawodników obejmuje aż 36 postaci, z których każdy preferuje całkowicie inny styl i posiada odmienne umiejętności techniczne. W odniesieniu do współczesnych gier, OpenMortal może wydawać się tytułem nieco dziwacznym, zwłaszcza patrząc na oprawę audiowizualną.

Nie mniej jednak produkcja wzorowana jest na pierwszych projektach Mortal Kombat, gdzie postaci wyglądały wręcz jak wklejone w tło. Dokładnie takie zabieg zastosowano także i w tej wersji, co pozwoli nam odbyć sentymentalną podróż do czasów AMIGI czy NES’a. Reasumując – tytuł jest godzien uwagi, zwłaszcza jeżeli preferujemy styl retro i mamy ochotę na rozrywkę nie wymagającą super nowoczesnego sprzętu.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Open Mortal Team
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 47,53 MB
  • Wymagania: Procesor: 400MHz, RAM: 64MB.
0.0 (0 głosów)3,685 views

Download link

Pobierz Windows