reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

NeonPlat 2

5 0
NeonPlat 2
NeonPlat 2
NeonPlat 2

Macie ochotę na bezpłatną grę platformową? Pora pobrać na swój sprzęt NeonPlat 2 i cieszyć się neonową rywalizacją na świecących platformach. Rozjaśniona kolorowym światłem kraina prezentuje się naprawdę klimatycznie - wskocz do niej i poczuj emocje rywalizacji.

Autorzy NeonPlat 2 przygotowali dla swoich fanów aż osiem zróżnicowanych trybów rozgrywki, z których każdy posiada odmienne zasady. Nie warto rozmieniać się na drobne i opisywać każdej z nich, ponieważ samodzielne realizowanie poziomów i odkrywanie tajemnic dostarczy nam znacznie więcej zabawy. Sedno wszelkich reguł obowiązujących podczas rozgrywki zostało określone w podstawowym trybie - klasycznym. Naszym zadaniem jest przemieszczanie się po platformach, będących w ciągłym ruchu, zbieranie wielobarwnych kul i rzucanie nimi w zbliżających się wrogów.

Samo skakanie i atakowanie, to oczywiście nie wszystko. Nasza postać w NeonPlat 2 skupia się także na gromadzeniu wszelkiego rodzaju przydatnych bonusów, które ulepszą nasze umiejętności. Jeżeli nie chcecie bawić się samotnie, możecie zaprosić do rywalizacji kolegę lub koleżankę i przy jednym sprzęcie wspólnie podjąć się kolejnych przygód. Jeżeli chcielibyśmy wspomnieć o grafice, to zachwyca ona niczym szczególnym, co nie zmienia faktu, że jak na prostą platformówkę tworzy całkiem niezły klimat.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Jayenkai
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 3,7 MB
  • Wymagania:
0.0 (0 głosów)3,060 views

Download link

Pobierz Windows