reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

MTP Target

5 0
MTP Target
MTP Target
MTP Target

MTP Target to niezwykła przygoda, zwłaszcza dla miłośników lodowych klimatów i pingwinów. Całkowicie bezpłatna propozycja pozwoli nam ślizgać się po lodzie na brzuchu, szybować w powietrzu i trenować lądowanie w najdziwniejszych miejscach.

Zręcznościowe wyzwanie jest dostępne całkowicie bezpłatnie już teraz na Twój sprzęt - wystarczy, że pobierzesz niewielkiego klienta i rozpoczniesz świetną zabawę. Pamiętaj, że trening czyni mistrzem i nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Rozpędź się, zjedź z pochylni i odbij w najlepszym momencie. Amatorom w świecie MTP Target proponujemy początkowo celować w nieco większe platformy, by później przejść do wyżej punktowanych, ale też o znacznie mniejszej powierzchni.

Trójwymiarowe otoczenie pozwala nam dokładniej wymierzyć kierunek lotu, ale niestety grafika sama w sobie nie porywa. Płaskie, kanciaste tekstury i monotonia otaczającego nas świata, nie zachęcają zbytnio do dłuższej rozgrywki. Wszystko wygląda tak samo, a muzyka która nam towarzyszy po pewnym czasie staje się monotonna, a nawet drażniąca. Reasumując - jak na darmowy tytuł, MTP Target prezentuje się przyzwoicie, nie wnosi jednak niczego nowego do świata gier sieciowych.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Vialek
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 17,5 MB
  • Wymagania:
0.0 (0 głosów)3,380 views

Download link

Pobierz Windows