reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Motoracing

5 0
Motoracing
Motoracing
Motoracing

Motoracing to świat tylko dla prawdziwych facetów. Rozpocznij wielką karierę od wyboru imienia dla swojego zawodnika, oraz dopasowania najlepszego dla niego motocykla. Każdy z nich jest całkiem inny - charakteryzują się różną mocą, przyspieszeniem i prędkością!

To nie wszystko, ponieważ możesz swoją maszynę również odpicować pod kątem kolorystyki i całego wyglądu zewnętrznego. Teraz zostaje Ci tylko odpalić silnik i ruszyć w wyścigu. Wybierz jedną z trzech opcji rozgrywki: quick race, career lub new career.

Podczas szybkiej jazdy będziesz mógł konkurować nawet z 7 innymi motocyklistami równocześnie. Zaczynając od Lakes Valley - najprostszej trasy, aż po te bardziej ekstremalne, które dostarczą Ci nie tylko dużo większych wrażeń, ale i potężnego zastrzyku gotówki.

Ta z kolei jest niezbędna do wykonywania modernizacji. Tylko z podkręconymi osiągami będziesz w stanie coś zyskać, a z pewnością masz ambicję na pierwsze miejsce w stawce. Motoracing to oczywiście nie tylko sama jazda, ale także widowiskowe ewolucje, czy dasz sobie radę?

Zrób wszystko, by wypaść jak najlepiej, a przy tym nie dać się strącić ze swojego motocykla. Ta darmowa propozycja została oprawiona w niezwykle realistyczną grafikę 3D. Od górskich szczytów przez horyzont, aż po odbicia w wodzie... wszystko jest jasne i przejrzyste.

Motoracing daje Ci wszystko, co potrzebne aby stać się niekwestionowanym mistrzem świata w motocrossie. Wykorzystaj tę szansę już dziś i zdobądź wirtualny puchar, pozostawiając rywali daleko w tyle!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: -
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 23 MB
  • Wymagania: CPU: 800 MHz, RAM: 1 GB.
0.0 (0 głosów)3,378 views

Download link

Pobierz Windows