reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

MotoGP 14

5 12
MotoGP 14
MotoGP 14
MotoGP 14

Stęskniłeś się za emocjonującymi wyścigami na motocyklach? MotoGP 14 zapewni Ci ogromną dawkę niesamowitej rozrywki, która wywinduje Twój poziom adrenaliny ponad chmury.

Oto kolejna odsłona szalonej jazd na torze w skórzanych kombinezonach, dosłownie szorując kolanami po asfalcie. Szukasz czegoś, co dostarczy Ci zróżnicowanej rozrywki? Świetnie trafiłeś - autorzy umieścili tutaj aż ponad setkę współczesnych i historycznych zawodników, wszystkie klasy wyścigowe, realnie istniejące tory oraz producentów i sponsorów!

MotoGP 14 posiada oficjalną licencję Motocyklowych Mistrzostw Świata, możesz zatem spróbować mocy oryginalnych maszyn i przejechać się po prawdziwych torach. Tych ostatnich jest aż 18, dzięki czemu możesz się świetnie bawić przez długie godziny!

Chcesz spróbować swoich sił w różnych wyzwaniach? Nic nie stoi na przeszkodzie. Znajdziesz tutaj klasyczne tryby jak kariera, a także nieco bardziej szalone - Grand Prix, World Championship, Time Attack czy Real Events. Dodatkowo istnieje też opcja rozgrywki multiplayer przy jednym komputerze (ekran zostaje podzielony na dwie części). Na koniec nie sposób nie wspomnieć o rozgrywce sieciowej dla nawet 12 graczy jednocześnie.

Wyścigi w MotoGP 14 odbywają się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możemy obserwować każde działanie na bieżąco, bez żadnych opóźnień. Co więcej, gra może pochwalić się niesamowicie dopracowaną oprawą wizualną zarówno pod kątem samej grafiki jak i niesamowitych animacji.

Jeżeli zatem należysz do grona zagorzałych fanów wyścigów motocyklowych i nie boisz się kraksy na torze, to zapraszamy Cię do wypróbowania wersji demonstracyjnej już teraz, bezpłatnie na swoim sprzęcie!

  • Licencja: Demo
  • Producent: Milestone S.r.l.
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 4,16 GB
  • Wymagania: CPU: Intel 2.4Ghz, RAM: 2 GB, GPU: NVIDIA® Geforce 450 / ATI® 6850.
4.8 (12 głosów)9,190 views

Download link

Pobierz Windows