reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Minecraft

5 280
Minecraft
Minecraft
Minecraft

Jeżeli tutaj trafiłeś, to z pewnością jesteś wielkim miłośnikiem popularnej od kilku lat gry Minecraft. Już teraz zupełnie bezpłatnie możesz na swoim sprzęcie tworzyć własny świat z sześciennych klocków. Ogranicza Cię jedynie Twoja własna wyobraźnie i kreatywność, gdyż ilość dostępnych elementów i obiektów jest praktycznie nieograniczona!

Masz ochotę stworzyć własny, prywatny Taj Mahal, Koloseum lub wieżę Eifella? Nic nie stoi na przeszkodzie. I nie ważne czy masz pięć, piętnaście czy trzydzieści pięć lat! Zarówno amator jak i wieloletni gracz będą się tutaj świetnie bawić. Najlepsze w całej rozgrywce jest to, że mapy są generowane losowo - nie musisz zatem obawiać się o nudę. Autorzy Minecraft nie narzucają nam żadnych misji ani zadań do zrealizowania, więc w zasadzie swobodnie kreujemy nową, wirtualną rzeczywistość.

Jeżeli znudzi Ci się konstruowanie wystarczy, że poczekasz aż zapadnie zmrok. Gdy zajdzie słońce, budzą się potwory, a Ty musisz je pokonać - chyba że wolisz zostać pożarty na późną kolację. Czas w świecie Minecraft płynie zupełnie inaczej: doba to zaledwie dwadzieścia minut, a jeśli spodziewasz się zmian pór roku lub pogody to... sam sprawdź co Cię czeka. Mocno archaiczna oprawa wizualna nie psuje klimatu rozgrywki, a wręcz go tworzy i sprawia, że sześcienny świat jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Mimo, iż gra powstała w 2009 roku to do dnia dzisiejszego dorobiła się kilkudziesięciu milionów miłośników i aktywnych graczy na całym świecie. Co więcej, ta liczba nieustannie rośnie, mimo że na rynku jest wiele, znacznie bardziej atrakcyjnych wizualnie propozycji. Już teraz każdy Kaboomaniak może pobrać wersję trial na swój sprzęt i sprawdzić, czy ten spikselizowany, osławiony tytuł jest rzeczywiście wart uwagi.

Ważne! Po pobraniu otrzymasz oficjalny launcher. Następnym krokiem jest darmowa rejestracja na stronie producenta gry. Po założeniu konta uruchom launcher, zaloguj się i z jego poziomu będziesz mógł pobrać właściwe demo gry.

  • Licencja: Demo
  • Producent: Mojang AB
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 661 kB
  • Wymagania:
4.7 (280 głosów)52,831 views

Download link

Pobierz Windows