reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Matolek the Goat's School

5 4
Matolek the Goat's School
Matolek the Goat's School
Matolek the Goat's School

Matolek the Goat's School czyli Szkoła Koziołka Matołka to gra edukacyjna ze znanym bohaterem prosto z kreskówki sprzed lat. Tym razem najmłodsi gracze otrzymają zaproszenie na wspólną wycieczkę do szkolnej ławki i rozwikłanie sporej ilości łamigłówek.

Przygody w Pacanowie zawsze dostarczają wielu wspaniałych chwil, zwłaszcza jeżeli możesz wziąć w nich udział razem ze swoimi przyjaciółmi. Program ten jest dedykowany dzieciom w wieku od 6 do 12 lat - przyda się zwłaszcza uczniom szkół podstawowych. Gracz może dostosować do siebie poziom trudności wybierając spośród łatwego i trudnego, tak by zadania stanowiły dla niego chociaż niewielkie wyzwanie.

Ten pierwszy skierowany jest raczej do przedszkolaków i uczniów klasy pierwszej, opcja bardziej zaawansowana będzie stanowić niezłą łamigłówkę dla nieco starszych dzieci. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - zarówno miłośnicy matematyki, słówek polskich i angielskich, amatorzy piłki nożnej, a nawet zagorzali fani gry w kapsle na piasku. Najlepsze wyniki w każdym turnieju wiedzowym i ruchowym można oczywiście zapisać!

Koziołek Matołek jak się wkrótce okaże jest świetnym nauczycielem dodawania, odejmowania, alfabetu, słówek w języku angielskim, podstaw geografii czy barw oraz kształtów. Szkoła Koziołka Matołka łączy w sobie elementy edukacyjne i rozrywkowe - poprawnie wykonane zadania zostaną nagrodzone odtworzeniem krótkiej animacji z naszym bohaterem w roli głównej. Najmłodsi mogą rozwinąć wiele umiejętności podczas zabawy!

Oczywiście, jak już wspomnieliśmy nie musisz bawić się w pojedynkę, gdyż w trybie wieloosobowym na podzielonym ekranie możesz zaprosić do rywalizacji kolegę lub koleżankę. Kto z Was okaże się lepszym zawodnikiem w poszczególnych dyscyplinach wiedzy?

  • Licencja: Demo
  • Producent: Aidem Media
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 132
  • Wymagania: CPU: Pentium 166 Mhz, RAM: 64 MB.
4.5 (4 głosów)3,361 views

Download link

Pobierz Windows