reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Magicka

5 2
Magicka
Magicka
Magicka

Jeżeli zawsze marzyłeś o tym by rozpocząć edukację w szkole nauk magicznych, to właśnie teraz masz taką możliwość. Stan się częścią świata Magicka i rozwijaj swoją karierę jako dyplomowany czarodziej!

Czary i zaklęcia od tej pory staną się Twoją codziennością, ale i wspaniałym sposobem na to by zbierać niezbędne do przetrwania sprzęty - broń i ekwipunek. Eksplorowanie świata w stylu hack'n'slash dostarczy Ci wielu emocji! Czy razem ze swoją ekipą stawicie czoła wrednemu czarnoksiężnikowi?

W pełnej wersji czeka na Ciebie aż 11 etapów zabawy i zagłębiania się w środowisko Magicka. Esencją rozgrywki jest rywalizacja z wrogiem przy użyciu dostępnych umiejętności. Autorzy wpletli w walkę nieco poczucia humoru, co z kolei zdecydowanie urozmaica i uprzyjemnia zabawę.

Nie masz ochoty na samotną wędrówkę? Weź pod rękę nawet trójkę znajomych by porzucić tryb jednoosobowy i przenieść się do wieloosobowej kooperacji. Tutaj współpraca to podstawa - zastanów się jak korzystać z umiejętności wspólnie, by wyeliminować każdego wroga. Zamiast trybu przygody możesz także wybrać challenge, czyli wyzwanie - sprawdzi ono Twoje umiejętności bez wsparcia reszty ekipy.

Całość została oprawiona w świetną grafikę i wzbogacona o całkiem niezłe animacje i efekty wizualne. Pobierz bezpłatnie wersję demonstracyjną Magicka już teraz, z bazy darmowych gier Kaboom! i sprawdź swoje magiczne umiejętności!

  • Licencja: Demo
  • Producent: Arrowhead Game Studios
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 286 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium IV 2.4 GHz, RAM: 2 GB, GPU: 512 MB (GeForce 8800 or better).
5 (2 głosów)3,971 views

Download link

Pobierz Windows