reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Magic 2014: Duels of the Planeswalkers

5 0
Magic 2014: Duels of the Planeswalkers
Magic 2014: Duels of the Planeswalkers
Magic 2014: Duels of the Planeswalkers

Dołącz do 12 milionów graczy z całego świata i sprawdź co pasjonującego kryje w sobie karcianka Magic 2014: Duels of the Planeswalkers. Stań się częścią tego fantastycznego świata jako Obieżyświat, któremu nie straszne są żadne przygody!

Uwolnij potok zaklęć i czarów by zagrozić każdemu, kto rzuci Ci wyzwanie. Wykaż się w najbardziej zaciętej walce z Chandra Nalaar i dowiedź, że nie ma już więcej z Tobą żadnych szans. Fabuła jest dość mocno rozbudowana, co bez wątpienia pozwoli Ci stać się częścią tej niesamowitej historii.

Postaraj się odnaleźć wszystkich przeciwników i zlikwidować ich zanim zdążą zaplanować jakąś niecną akcję. Postaraj się dowodzić armią (czyli talią kart, którą posiadasz w rękach) przeciwko siedzącemu na przeciwko Ciebie graczowi, tak by rozłożyć go na łopatki.

Wykorzystuj zaklęcia, przedmioty, umiejętności, a nawet przywołuj Miniony, które będą wspierać Cię w walce. Aby jednak czegokolwiek dokonać musisz posiadać całkiem sporą ilość punktów many, a te z kolei gromadzisz za kolejne zagarniane terytoria.

Wybierz, czy masz ochotę na kampanię w trybie jednoosobowym, czy może jednak preferujesz rywalizację w wersji wieloosobowej. Wykaż się inteligencją i uruchom swoje szare komórki by żadne karciane starcie nie stanowiło dla Ciebie większego wyzwania!

  • Licencja: Demo
  • Producent: Stainless Games
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 958 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium 4 2GHz, RAM: 1GB, GPU: 512MB.
0.0 (0 głosów)3,290 views

Download link

Pobierz Windows