reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Liero Xtreme

5 0
Liero Xtreme
Liero Xtreme
Liero Xtreme

Liero Xtreme jest dość nietypowym klonem Wormsów, a może raczej powinniśmy nazwać go grą "wormsopodobną". Jest to sequel znanej już nie którym gierki zręcznościowo-strategicznej, która toczy się w czasie rzeczywistym.

Propozycja, mimo wyjątkowo okrojonej oprawy graficznej potrafi przyciągnąć do ekranu na długie godziny. Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, czy nieco bardziej doświadczonym graczem - ta pikselowa rozgrywka rozgrzeje do czerwoności Twoje szare komórki. Akcja na planszy, podczas każdych starć toczy się praktycznie nieprzerwanie, dzięki czemu masz poczucie, iż musisz panować nad sytuacją dosłownie non-stop. Nie daj się zaatakować rywalom, których w tej wersji gry możesz równocześnie mieć aż 63 (w trybie wieloosobowym).

To nadal nie wszystko, ponieważ autorzy Liero Xtreme zadbali o masę niezmąconej rozrywki - dodając edytor poziomów. Ten z kolei umożliwia tworzenie własnych plansz, co poszerza naszą przygodę o kolejne godziny. Bardziej zorientowani gracze mogą także wykreować własne mody, czyli dodatki do gry tak jak śmiertelna broń czy szalone bonusy. Jeżeli nie zrazi was maksymalnie uproszczona grafika i niezbyt ambitne dźwięki otoczenia, to ten tytuł ma szanse wessać was do zręcznościowego świata na długi czas.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: LieroExtreme Team
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 115,9 MB
  • Wymagania:
0.0 (0 głosów)4,518 views

Download link

Pobierz Windows