reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Kurka Wodna

5 2
Kurka Wodna
Kurka Wodna
Kurka Wodna

Macie ochotę na prostą zręcznościówkę w polskiej wersji językowej? Mamy dla Was Kurkę Wodną, znaną już od kilkunastu lat na rynku polskich gier. Pora na powrót do przeszłości i ćwiczenie celnych strzałów do ruchomych celów.

Głównym zadaniem każdego gracza jest oczywiście strzelanie do tytułowych kurek wodnych. Aby nie było zbyt prosto, autorzy nałożyli na nas limit czasowy, w którym musimy się zmieścić zdobywając określoną liczbę punktów (aż tysiąc). Tylko spełnienie tych dwóch warunków pozwoli na przejście do kolejnej planszy.

Zwróćcie także uwagę na inne przedmioty przelatujące przez ekran - część z nich pozwala na zgromadzenie bonusowych punktów, warto zatem w nie celować. Gracze mogą spróbować swoich sił na każdym z pięciu różnych poziomów wykorzystując przy tym dostępne rodzaje broni: śrutówkę, pistolet i bomby!

Warto uporać się szybko z zestrzeleniem kurek wodnych, gdyż zaoszczędzony czas zostanie dodany do kolejnej planszy. Sterowanie jest banalne i opiera się na myszce. Wspaniałą opcją jest możliwość rozgrywki wieloosobowej w sieci nawet do czterech graczy przez połączenie szeregowe, TCP/IP, IPX lub modem.

Walczcie zatem o najwyższe miejsca w rankingu online obserwując zabawne animacje kurek (na spadochronie, z nartami czy w czapce piltoce). Jeśli znudzą się Wam aktualnie dostępne poziomy istnieje także opcja bezpłatnego pobrania nowego tła i zaimplementowania go w grze!

  • Licencja: Demo
  • Producent: Toontraxx
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 9,37 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium 200MHz, RAM: 64MB.
5 (2 głosów)3,436 views

Download link

Pobierz Windows