reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Jazz Jackrabbit 2

5 23
Jazz Jackrabbit 2
Jazz Jackrabbit 2
Jazz Jackrabbit 2

Jeśli masz ochotę na szaloną podróż do przeszłości wraz z zielonym króliczkiem, to zapraszamy do popularnej wiele lat temu zręcznościówki - Jazz Jackrabbit 2! Pokonuj kolejne platformy w szaleńczym tempie, pozostawiając wszystkich wrogów daleko w tyle.

Wspaniały dynamizm i retro klimat przyciągną Cię do ekranu na długie godziny. W porównaniu do pierwszej części znajdziesz tutaj nową, nieco odświeżoną oprawę graficzną i opcję instalacji na dwóch systemach operacyjnych, a nie jak dotychczas, wyłącznie pod DOS'em. Jeżeli jest to Twoje pierwsze spotkanie z szalonym królikiem, to od razu musimy wyjaśnić, iż nie znajdziesz tutaj żadnej fabuły, a raczej mix zręcznościowo-platformowych wyzwań!

Podczas rozgrywki skupisz się wyłącznie na akcji: oddawaniu precyzyjnych skoków i rozstrzeliwaniu zbliżających się wrogów. Innowacją, która w Jazz Jackrabbit 2 wyszła zdecydowanie na plus, to możliwość wyboru jednego, spośród trójki bohaterów: Jazz'a, Spaz'a i Lori. Mimo, iż Twoja decyzja nie ma jako takiego wpływu na przebieg zabawy, to sam fakt zróżnicowania postaci wzbogaca treść gry.

Co więcej, drugi epizod został podzielony na kilka, różniących się od siebie pod względem oprawy audiowizualnej, tematyki i misji, rozdziałów. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - w dżungli, nad rozległymi wodami czy wśród zimowej aury. Dodatkowo, znajdziesz tutaj także zestaw plansz, będących efektem zabaw z edytorem zagorzałych fanów królika.

Żółwie, małpy, raki... a nawet pszczoły, to tylko kilka z wielu przykładów wrogów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Poza walką powinieneś skupić się na gromadzeniu cennych bonusów, marchewki, która pozwala Ci przetrwać i wielu innych przedmiotów. Korzystaj z wyrzutni, trampolin i innych obiektów, ułatwiających przemieszczanie się po rozległych mapach.

Wybierz, czy masz ochotę zmierzyć się z szalonymi wyzwaniami Jazz Jackrabbit 2 w pojedynkę, czy może raczej wolałbyś zaprosić swoich znajomych do wspólnej zabawy. Trzy tryby gry - od jednego do czterech graczy pozwalają każdemu znaleźć coś dla siebie. Współpraca, bitwa, wyścig lub polowanie na skarb to tylko część opcji, jakie otwierają przed Tobą wrota do tego fantastycznego świata.

Mimo, iż grafika jest niezbyt atrakcyjna i ogranicza się do rozdzielczości 640x480 pikseli, to ma swój klimat. Większość miłośników tej produkcji od Epic Games z pewnością pamięta pierwszą część dostępną jedynie w opcji DOS. Chcesz spróbować swoich sił w jednej z najlepszych platformówek, która kiedykolwiek trafiła na rynek gier? Pobierz pełną wersję zupełnie za darmo na swój sprzęt już teraz!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Epic Games
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 42,4 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium 166 MHz, RAM: 16MB.
4.5 (23 głosów)16,113 views

Download link

Pobierz Windows