reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

IsoClinous

5 1
IsoClinous
IsoClinous
IsoClinous

Szukacie sympatycznej platformówki z jeszcze bardziej uroczą bohaterką niż zwykle? Pora przetestować IsoClinous, gdzie przyjdzie nam wcielić się w rolę małej dziewczynki ubranej w puchaty kostium misia. Miłośnicy rozrywki w tej formie będą zadowoleni, zwłaszcza z przyjemnej oprawy graficznej.

Cała historia opiera się na poszukiwaniach pupila, małego kota, którego nasza podopieczna zgubiła jakiś czas temu. Aby się do niego dostać, będziemy musieli przemierzać wiele etapów, platform i walczyć z przeszkodami. Osiągnięcie celu jest równoznaczne z przeniesieniem się na kolejną planszę i nową dawką wspaniałej zabawy. Bezproblemowe pokonywanie kolejnych podestów nie będzie możliwe z powodu wielu urozmaiceń i utrudnień, których dostarczyli nam autorzy IsoClinous.

Jeżeli znudzi się nam zabawa w pojedynkę, warto zaprosić do wspólnej zabawy kolegę lub koleżankę, ponieważ istnieje możliwość rozgrywki wieloosobowej przy jednym sprzęcie. Rywalizacja ze znajomym bez wątpienia sprawi, że walka z nudą będzie jeszcze przyjemniejsza. Warto zwrócić uwagę na oprawę graficzną, która wprowadza uroczy, wręcz bajkowy klimat. Dźwięki otoczenia również nie pozostawiają wiele do życzenia. Całość prezentuje się całkiem nieźle i powinna przypaść do gustu zwłaszcza najmłodszym miłośnikom gier platformowych.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Team-Iso
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 22,1 MB
  • Wymagania:
5 (1 głosów)3,180 views

Download link

Pobierz Windows