reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

GundeadliGne

5 2
GundeadliGne
GundeadliGne
GundeadliGne

Jeszcze więcej strzelania w stylu animowanego side-scroller'a efektownie zmiksowanego z klasycznym shot'em'up! GundeadliGne zabierze Cię do świata w którym podczas szaleńczej walki będziesz próbował pozbyć się każdego wroga w zasięgu wzroku.

Traf w sam środek chmury unoszących się pocisków i za wszelką cenę zrób wszystko, by nie stać się ofiarą jednego z nich. Zostań najemnikiem w gwardii ocalenia ludzkości i ostatecznie uratuj Ziemię przed zagładą. Powstrzymaj inwazję demonów z podziemi i zrób z nich trofea, zanim którykolwiek choćby wyciągnie pazury!

Nie chcesz walczyć w pojedynkę? Nie ma najmniejszego problemu! Zaproś do wspólnej zabawy kumpla, załadujcie broń i ramię w ramię przemierzajcie kolejne plansze w trybie kooperacji. Wybierz jedną z dwóch postaci, a następnie w bitwach staraj się zgromadzić jak najwięcej punktów by odblokować także i tę trzecią.

Cztery poziomy trudności intensywnie przetestują Twoje wojownicze umiejętności. Jako dodatkowy bonus możesz wybrać jedną z sześciu mistrzowskich umiejętności, by mieć jeszcze większe szanse na zwycięstwo. Autorzy stworzyli pięć, wręcz naszpikowanych utrudnieniami i niebezpieczeństwami, poziomów w stylu słodkiego, retro anime.

Dodatkowo, grając w GundeadliGne poprzez platformę Steam możesz zebrać aż 11 osiągnięć. Postaraj się także odblokować 2 dodatkowe tryby, które jeszcze bardziej urozmaicą rozgrywkę. Rankingi online i spora ilość graczy wciągną Cię do tego świata rodem mz emulatorów na długie godziny!

  • Licencja: Demo
  • Producent: Platine Dispositif
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 50 MB
  • Wymagania: CPU: Intel 2 GHz, RAM: 256 MB.
5 (2 głosów)3,148 views

Download link

Pobierz Windows