reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

General Conflict

5 0
General Conflict
General Conflict
General Conflict

Dla tych, którym znudziła się rozgrywka indywidualna, bądź rywalizacja z komputerem mamy General Conflict. Tutaj możemy zaprosić do wspólnej zabawy od dwóch do nawet czterech osób. Wojenne zmagania wciągną każdego - zarówno najmłodszych, jak i najstarszych graczy.

Każdy gracz, który podejmie się udziału w pojedynku, obejmuje kontrolę nad jednym bohaterem, by wraz z nim zmierzać po zwycięstwo. Zarówno my, jak i rywale jesteśmy wyposażeni w sporą ilość materiałów wybuchowych, którymi będziemy się wzajemnie obrzucać. Aby nieco utrudnić nam zadanie, autorzy General Conflict tak zaprojektowali plansze by zmusić nas do skakania po wysepkach w kształcie regularnych brył.

Niestety zabawa jest zabawa jest możliwa wyłącznie przy jednym sprzęcie - nie znajdziemy tutaj opcji rozgrywki za pośrednictwem sieci. Na szczęście skupiono się na dopracowaniu oprawy graficznej, która jest zdecydowanie przyjemna dla oka. Podobnie dźwięki otoczenia, skutecznie tworzą wojenny klimat. Czy będziesz w stanie stworzyć ze swoje arsenału prawdziwe zagrożenie dla przeciwników? Do dzieła dowódco - weź do ręki dynamit i kilka bomb, by skacząc zręcznie po platformach eliminować w kolegów i koleżanki podczas kolejnych rozgrywek.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: JARRR
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 75,5 MB
  • Wymagania:
0.0 (0 głosów)3,039 views

Download link

Pobierz Windows