reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Gas Guzzlers: Extreme

5 16
Gas Guzzlers: Extreme
Gas Guzzlers: Extreme
Gas Guzzlers: Extreme

Gas Guzzlers: Extreme to świetna opcja dla szybkich i... wściekłych. Uzbrojeni po zęby, strzelcy i kierowcy wyścigowi - wszyscy znaleźli się na starcie by pędzić do mety za wszelką cenę.

Autorzy gry wyposażyli Cię w garaż pełen niesamowitych pojazdów, boni i ulepszeń. Ta szaleńczo wciągająca propozycja zabierze Cię do świata pełnego premii i bonusów, wielu tras i samych pasjonujących atrakcji. Nieważne czy jesteś doświadczonym rajdowcem czy amatorem - znajdziesz coś dla siebie!

Zacznij od pojazdu o niskiej wydajności, by stopniowo przejść do modeli wyczynowych i zarabiać kasę podczas zawodów na arenach. Czeka na Ciebie wiele torów i samochodów do odblokowania wraz z postępami w grze. Rozwijaj swoje umiejętności zarówno jazdy jak i walki by zarabiać masę niezbędnej gotówki.

Dostosuj swój pojazd do ekstremalnej jazdy i stań się członkiem jednego z popularnych klanów. To Twoja droga do chwały, pokonuj każdy kilometr w świetnym stylu. Autorzy Gas Guzzlers: Extreme gwarantują Ci ponad 12 godzin ciągłej rozgrywki w trybie kampanii dla jednego gracza.

Poza tym spróbuj swoich sił podczas szybkich jak błyskawica turniejów multiplayer czy bardziej klasycznych trybów: knockout, deathmatch, last man standing, capture the flag i wiele więcej. W trybie zespołowym możesz zaprosić nawet cztery drużyny do konkurowania ze sobą.

Te szalone wyścigi w liczbach to: ponad 350 kilometrów różnych dróg, 40 utworów muzycznych, 8 aren i 7 niesamowitych lokacji. Dodatkowo 12 unikalnych broni na torze wraz z premiami i bonusami, a także 18 konfigurowalnych samochodów (aktualizacje, kolor, felgi, naklejki itd.).

Na sam koniec nie sposób nie wspomnieć o niesamowitej oprawie graficznej, która pozwoli Ci poczuć realizm jazdy po hardkorowych trasach. Unikatowe animacje, dynamika i efekty sprawią, że nie oderwiesz się od ekranu przez długie godziny.

  • Licencja: Demo
  • Producent: Gamepires
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 4,85 GB
  • Wymagania: CPU: Core i5 2.4 GHz, RAM: 4 GB, GPU: 1 GB (GeForce GTX 560 or better).
4.2 (16 głosów)7,285 views

Download link

Pobierz Windows