reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Frozen Bubble

5 0
Frozen Bubble
Frozen Bubble
Frozen Bubble

Frozen Bubble to gra logiczna, w której naszym zadaniem jest zbić wszystkie bąbelki, przy pomocy innych w tym samym kolorze, wystrzeliwanych ze sterowanej przez nas armaty.

Rozgrywka ograniczona jest czasowo, musimy zatem być nie tylko szybcy, ale i zręczni. Oprawa graficzna, mimo iż niezwykle prosta i klasyczna, jest niezwykle przyjemna dla oka. Bąbelki przypominają szklane kulki, kierowane przez urocze, ręcznie rysowane pingwinki. Przyjemna dla ucha muzyka sprawia, że możemy skupić się na skutecznym celowaniu w zawieszone nad naszą głową obiekty.

Efekty dźwiękowe nie są być może najwyższych lotów, ale wbrew pozorom prezentują całkiem niezły – jak na tak prostą aplikację poziom. Frozen Bubble nie posiada niestety zbyt wielu innowacji, przez co może znudzić się nam dosyć szybko. Poziom także nie jest sztucznie zawyżony, z rozgrywką poradzą sobie nawet najmłodsi. Ciekawostką jest opcja zabawy dla dwóch osób równocześnie przy jednym komputerze – taka rywalizacja potrafi wciągnąć na długi czas.

Autorzy zaproponowali wersję dla osób, które niepoprawnie rozróżniają kolory, tutaj na bąbelkach będą widniały odpowiednie symbole. Reasumując, ten tytuł zdecydowanie zasługuje na to by zwrócić na niego uwagę i przetestować go na własnym sprzęcie.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Guillaume Cottenceau
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 10 MB
  • Wymagania:
0.0 (0 głosów)3,476 views

Download link

Pobierz Windows