reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Football Challenge 10 (FC:10)

5 3
Football Challenge 10 (FC:10)
Football Challenge 10 (FC:10)
Football Challenge 10 (FC:10)

Jeśli czekaliście na polską wersję menedżera rozgrywek piłkarskich, to GreenTube przygotował mini-program specjalnie dla fanów tego typu sportu. Każdy mecz zaczynamy od zbudowania swojej własnej drużyny piłkarskiej, którą stopniowo będziemy prowadzić na sam szczyt tabeli. Rozgrywki pomiędzy poszczególnymi drużynami są prowadzone zgodnie z wcześniej wyznaczonym terminarzem.

Na starcie wybieramy kraj, jaki chcemy reprezentować, a dodatkowo każda z drużyn posiada pulę 1000 punktów. Od wygranej, przegranej bądź remisu zależy czy spadnie w tabeli, czy może zmieni lokatę na wyższą. Dodatkowo należy zaznaczyć że na przykład kilkudniowa nieobecność w grze skutkuje utratą kilku do nawet kilkudziesięciu punktów.

Miejsce w rankingu, będącym tym samym klasyfikacją narodową, jest świetnym odzwierciedleniem siły, zgrania i możliwości każdego team’u. Aby zwiększyć swoje umiejętności, warto brać udział w spotkaniach niepunktowanych: towarzyskich, a także treningach – dzięki którym poprawiamy swoje umiejętności takie jak prędkość, zwinność czy też koordynacja.

Mecze możemy rozgrywać z graczem komputerowym, ale niezłą alternatywą jest możliwość zaproszenia do starcia na murawie swojego znajomego. Niezła grafika jest dodatkowym atutem jak na tak tę kategorię gier. Wielbiciele menedżerów rozgrywek piłkarskich na pewno nie będą zawiedzeni.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: GreenTube
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 42,54 MB
  • Wymagania: CPU: 1 GHz, RAM: 256 MB, GPU: GeForce2.
5 (3 głosów)7,380 views

Download link

Pobierz Windows