reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

F1 Race Stars

5 6
F1 Race Stars
F1 Race Stars
F1 Race Stars

Kreskówkowa odsłona szalonych wyścigów, w których zasiądziesz za kierownicą bolidu? Tak, to właśnie F1 Race Stars. Marzyłeś o tym, by stać się niesamowitym kierowcą? Już teraz pora na realizację takich planów, bez wychodzenia z domu!

Oto pasjonująca, dynamiczna gra dostępna już teraz w wersji demonstracyjnej całkowicie za darmo. Zaproś do zabawy brata, siostrę, mamę, tatę, a nawet całą rodzinkę, by wspólnie przystąpić do szalonej zabawy na ekstremalnie zakręconych torach. Przyjmij tożsamość najbardziej popularnych kierowców Formuły 1: Lewisa Hamiltona, Sebastiana Vettela a nawet Fernando Alonso!

Wybierz swój wóz, nieważne czy będzie to Ferrari czy McLaren, najbardziej istotne jest, byś w jednym kawałku dostał się do mety, a przy okazji uzyskał jak najlepszy czas, w porównaniu do innych zawodników. Myślisz, że będzie to zwykła jazda? Musimy wyprowadzić Cię z błędu, gdyż tory są naszpikowane niesamowitymi pułapkami i niebezpieczeństwami, jak kolce czy korkociągi, które sprawdzą Twoją reakcję na grawitację.

Oczywiście sama jazda to nie wszystko, gdyż F1 Race Stars oferuje Ci także możliwość zręcznego zbierania wielu bonusów na torze. Poprawią one Twój ostateczny wynik punktowy, a przede wszystkim pozwolą Ci nieco poprawić własne osiągi. Niesamowity, kreskówkowo-bajkowy klimat będzie odpowiedni zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych graczy.

Zadecyduj, czy masz ochotę na rozgrywkę indywidualną w postaci szybkiego wyścigu czy może pokusisz się o udział w rywalizacji kilku graczy przy jednym sprzęcie? Możesz także za pomocą łącza internetowego wskoczyć do świata zawodów online i rzucić rękawicę jednemu z realnych graczy. Wybór należy do Ciebie, a pamiętaj że przetestowanie wersji demonstracyjnej nic Cię nie kosztuje!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Codemasters Birmingham
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 1,16 GB
  • Wymagania: Procesor: Core i7 2.6 GHz, RAM: 2 GB, GPU: 1024 MB (GeForce GTX 560 or better).
5 (6 głosów)12,763 views

Download link

Pobierz Windows