reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Enemy Flag

5 0
Enemy Flag
Enemy Flag
Enemy Flag

Enemy Flag to świetna gra strategiczna, w dodatku polskiego autorstwa. Gracze, którzy nie mogą pochwalić się znajomością języka angielskiego - nie muszą się martwić, menu także jest w języku polskim. Tytuł jest ukierunkowany na rozgrywkę sieciową z wieloma graczami.

Jeżeli jednak macie ochotę potrenować z komputerem, to również istnieje taka możliwości. W Enemy Flag sztuczna inteligencja jest jednak bardzo trudnym rywalem. Strategia będzie wymagała od nas przede wszystkim całkowitego zniszczenia fortecy oraz jednostek wroga. Głównym budynkiem dla obu stron konfliktu jest ratusz i to od zdemolowania jego zależy zwycięstwo bądź przegrana. Startujemy ze sporym obszarem do zagospodarowania i zaledwie jednym obiektem.

Posiadane fundusze muszą wystarczyć nam na stworzenie podstawowych miejsc pracy, jak kopalnie oraz koszary. Pierwsze dostarczą odpowiedniej ilości złota, natomiast te drugie pozwolą stworzyć mocną, odpowiednio rozbudowaną armię, która będzie chronić nasze włości. To nie wszystko, ponieważ możemy oczywiście postawić wiele więcej ciekawych budynków, które urozmaicą rozgrywkę. Najważniejsza w Enemy Flag jest jednak skuteczna strategia, która warunkuje wygraną bądź przegraną. Reasumując, tytuł prezentuje się całkiem nieźle, nawet mimo prostej grafiki i minimalnych dźwięków otoczenia.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Bartłomiej Baron
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 22,9 MB
  • Wymagania: Procesor: 400 MHz, RAM: 64 MB.
0.0 (0 głosów)3,269 views

Download link

Pobierz Windows