reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Dungeon Keeper

5 5
Dungeon Keeper
Dungeon Keeper
Dungeon Keeper

Masz ochotę na hit sprzed lat? Razem z nami możesz odbyć podróż w czasie, aż do 1997 roku! Wskocz do świata Dungeon Keeper i poznaj uroki walk herosów i potworów z nieco innej strony. Podziemne labirynty, pajęczyny, bestie i Ty jako władca piekielnej hordy.

Marzyłeś o własnej sali tortur, arenach treningowych i lochach? Już teraz możesz stworzyć własne królestwo wypełnione po brzegi makabrycznymi sprzętami, którymi sprawisz ból swoim ofiarom. Jak wiele koszmarnych stworzeń zdołasz wciągnąć w swe szeregi i wyszkolić na rasowych zabójców? Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie i Twojej wyobraźni!

Same bestie to nie wszystko, warto bowiem inwestować w ulepszenie zarówno pomieszczeń, jak i obiektów które się w nich znajdują. Kto nie chciałby mieć w posiadaniu wzmacnianych, okutych żelazem drzwi, bolesnych, kolczastych pułapek czy zapadni w najmniej oczekiwanych miejscach? Fabuła Dungeon Keeper została została podzielona na 20 mini-rozdziałów, z których każdy jest po prostu osobną misją. A dodatkowo stworzono pięć dodatkowych wyzwań dla tych, którym nadal będzie mało.

Nieważne, czy jesteś fanem strategii RTS, zdań ekonomicznych czy RPG... znajdziesz tutaj coś dla siebie. Miłośnicy rozgrywek wieloosobowych także nie muszą się obawiać - 15 map w trybie multiplayer dostarczy wam zabawy na dłuższy czas. Ty i trójka Twoich znajomych możecie zagrać wspólnie za pośrednictwem łącza internetowego.

Co więcej... nieco starsi gracze z pewnością docenią stylistykę (na dzień dzisiejszy) retro, w której jest utrzymana cała rozgrywka. To Ty decydujesz o tym, czy wolisz sprawować władzę nad swoim labiryntem z oczu bohatera czy raczej z góry, w formie rzutu izometrycznego. Wersja 3D wydana w języku polskim, a do tego całkowicie za darmo z pewnością przyciągnie do ekranu nie tylko graczy, którzy znają charakter Dungeon Keeper, ale i nieco młodszych - amatorów w świecie walki dobra ze złem.

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Bullfrog Productions
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 82 MB
  • Wymagania: CPU: 166 MHz, RAM: 64 MB, GPU: 8 MB.
5 (5 głosów)5,319 views

Download link

Pobierz Windows