reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Dungeon Defenders

5 4
Dungeon Defenders
Dungeon Defenders
Dungeon Defenders

Dungeon Defenders jest strategiczną grą akcji, w której musisz uratować starożytną krainę - Etherię przed czającym się złem. Stwórz własnego bohatera w ramach jednej z czterech klas i stań do walki, odpierając atak kolejnych fal potworów własnymi rękami, a także wzywając wsparcie.

Wykreuj własną postać i zdobywaj kolejne punkty doświadczenia, twórz sprzęt, zbieraj łupu, oswajaj zwierzęta i wiele, wiele więcej! Podejmuj się rywalizacji na różnych poziomach trudności i walcz o najcenniejsze skarby. Jako jeden z czterech graczy w drużynie, pokaż wszystko na co Cię stać w trybie kooperacji.

Zaplanujcie razem strategiczne zadania i brońcie zamek przed hordami najeźdźców. Każda klasa postaci ma inne drzewo umiejętności, wieże, a nawet podstawowe ataki! Możesz wybrać, czy chcesz grać ukradkiem, włączać niewidoczne pułapki tuż przy linii wroga jako Huntress czy raczej pójść na całość, skoczyć wrogom do i brutalnie pokonać ich jako Squire.

Gromadź stosy złota i cennych sprzętów, które są niezbędne do dalszego rozwoju Twojego bohatera - wymieniaj je lub przechowuj w banku, w zależności od potrzeb. Możesz handlować z innymi graczami, by zdobyć najcenniejsze przedmioty. To świetny sposób by zwiększyć swoje punkty zdrowia, wytrzymałości czy też ataku.

Siej spustoszenie pośród setek wrogów, którzy będą próbowali przedrzeć się przez linię Dungeon Defenders! Tylko przez zastosowanie najbardziej skutecznych strategii obronnych, pracy zespołowej, i całej dostępnej mocy, będzie można pokonać tak diabelskie istoty! Głupie orki, mroczne elfy i podstępne gobliny, to tylko kilka przykładów z którymi będziesz musiał się zmierzyć.

Każdy poziom ma inną oprawę wizualną, układ, rodzaje wroga, pułapki i różne niespodzianki. Etheria otwiera przed Tobą swoje podwoje... eksploruj lokacje i oswajaj zwierzęta, by zyskać wiernych towarzyszy podczas wędrówki. Pośród świetnej oprawy audiowizualnej, walcz, dziel i rządź by zyskać miano największego obrońcy kraju!

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Trendy Entertainment
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 1,51 GB
  • Wymagania: CPU: 1 Ghz Dual-Core, RAM: 1 GB.
4.5 (4 głosów)3,571 views

Download link

Pobierz Windows