reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Damage Inc. Pacific Squadron WW II

5 2
Damage Inc. Pacific Squadron WW II
Damage Inc. Pacific Squadron WW II
Damage Inc. Pacific Squadron WW II

Damage Inc. Pacific Squadron WW II pozwoli Ci wcielić się w rolę niesamowitego pilota, który za sterami bojowych samolotów przemierza kolejne mile tras. Poczuj klimat czasów drugiej wojny światowej i stań się częścią walki o pokój i harmonię na świecie.

Cała akcja rozpoczyna się od japońskiego ataku na Pearl Harbor, wojskową bazę USA. Autorzy stworzyli aż 23 misje, podczas których przetestujesz swoje umiejętności, jako szalenie odważny pilot. Odwiedzaj historyczne miejsca i zrealizuj ponad 100 wyzwań, dzięki którym nieco zagłębisz się w realia wojennych czasów, jakich dotychczas nie doświadczyłeś.

Bombarduj, eskortuj i patroluj wyznaczone lokacje, próbując ocalić nie tylko swoje życie, ale także innych członków rodzimej armii. Niestety, przebieg rozgrywki w Damage Inc. Pacific Squadron WW II śledzimy z punktu widzenia osoby trzeciej, co odbiera akcji nieco realizmu. Również sterowanie zostało uproszczone do maksimum, co zdecydowanie nie przypadnie do gustu miłośnikom bardziej zaawansowanych rozwiązań.

Na szczęście stworzono kilka trybów zabawy, co zdecydowanie ją urozmaici. Dogfight jest solową strzelaniną, Team Dogfight to wersja drużynowa, również w przestworzach, a Survivor to coś w stylu "Last Man Standing" - czyli wygrywa ten, kto ostatni zostanie na polu bitwy. Team Survivor jest wersją wieloosobową tego ostatniego, natomiast Scratch One Flattop zleca nam zniszczenie lotniskowców rywala, z równoczesną obroną własnych oddziałów.

Jak widać, każdy znajdzie coś dla siebie i na nudę zdecydowanie nie można narzekać. Każdą opcję można dodatkowo zmodyfikować i dopasować do własnych upodobań! Zaproś swoich znajomych i zagrajcie na podzielonym ekranie lub stańcie się częścią internetowej rywalizacji w starciach nawet do ośmiu graczy równocześnie.

Reasumując, Damage Inc. Pacific Squadron WW II nie jest może perfekcyjnym, mega-realistycznym symulatorem dla miłośników lotnictwa, ale mimo tego broni się sporą liczbą funkcjonalności. Jeśli nie masz zbyt wielkich wymagań, to jesteśmy przekonani, że i ta odsłona wojennych zmagań przypadnie Ci do gustu.

  • Licencja: Demo
  • Producent: Trickstar Games
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku:
  • Wymagania: CPU: Core 2 Duo 2 GHz / AMD Athlon X2 4000+, RAM: 1 GB, GPU: NVIDIA GeForce 7800 / ATI Radeon HD 260
2.5 (2 głosów)3,723 views

Download link

Pobierz Windows