reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Croixleur Sigma

5 2
Croixleur Sigma
Croixleur Sigma
Croixleur Sigma

Croixleur Sigma to niesamowicie szybki i dynamiczny hack'n'slash, który już dziś porwie Cię do świata Ilance. Stań po stronie Królewskich Arystokratów i staw czoła wszystkim wyzwaniom, jakie postawił przed Tobą król.

Zarówno militarnie, jak i politycznie oraz ekonomicznie zrób wszystko, aby ochronić królową przed czyhającymi na nią niebezpieczeństwami. Zwycięzca może być tylko jeden, więc postaraj się z całej siły, by nikt nie był w stanie Ci zagrozić. Wciel się w rolę Lucrezia Visconti lub Francesca Storaro i przetnij sobie drogę do zwycięstwa przez hordy wrogów.

Możesz zebrać aż dwadzieścia rodzajów broni i wiele unikatowych ruchów i umiejętności. Wybierz swój ulubiony styl walki i szkol się do perfekcji. Proste ale niezwykle satysfakcjonujące kombinacje ciosów i kopnięć dostarczą Ci niesamowitych wrażeń.

Wypróbuj każdy z trybów rozgrywki, by ocenić, który z nich najbardziej przypadnie Ci do gustu. Rozwiąż wszystkie łamigłówki, we wszystkich historiach i pokonaj każdego wroga w każdym epizodzie! Próba czasowa, fale wrogów, surwiwal a może zestaw wyzwań? Sprawdź się w każdej dziedzinie. Masz ochotę zagrać z kumplem? Zaproś go do wspólnej zabawy w trybie kooperacji za pomocą łącza internetowego.

Hordy potworów, ponad 40 osiągnięć do zdobycia i niezwykle bajkowa oprawa graficzna przyciągną do ekranu zwłaszcza miłośników stylistyki anime i manga. Czy odnajdziesz się w tym nieco cukierkowym świecie, pełnym rysunkowych, dynamicznych animacji i piskliwych dźwięków postaci?

  • Licencja: Demo
  • Producent: Souvenir Circ.
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 305 MB
  • Wymagania: CPU: Intel Core2Duo, RAM: 1 GB, GPU: 512 MB.
5 (2 głosów)3,303 views

Download link

Pobierz Windows