reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Cossacks II: Napoleonic Wars

5 2
Cossacks II: Napoleonic Wars
Cossacks II: Napoleonic Wars
Cossacks II: Napoleonic Wars

Kozacy II: Wojny Napoleońskie to kolejna część wielokrotnie nagradzanej propozycji pod tytułem Kozacy: Bitwa o Europę. Tym razem przeniesiemy się do XVI wieku i poprowadzimy do walki oddziały Europejskich potęg na przestrzeni wielowiekowych konfliktów.

Grę rozpoczynamy od wyboru jednej z sześciu frakcji spośród: Austrii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Prusów, Egiptu oraz Francji. Pora stanąć pośrodku pola bitwy i wziąć udział w najsłynniejszych Wojnach Napoleońskich toczących się w XIX wieku. Pełna wersja gry łączy w sobie aż sześć, dość obszernych kampanii, a na te z kolei składa się ponad 60 indywidualnych misji. Jeżeli nie masz na tyle czasu, aby zająć się większą częścią fabuły - wybierz jedną z dwunastu pojedynczych misji lub jedną z dziesięciu historycznych batalii.

Autorzy gry Kozacy II: Wojny Napoleońskie skupili się przede wszystkim na dosyć realistycznym odwzorowaniu militariów z ówczesnych epok. W swoim arsenale znajdziesz ponad 150 wspaniałych jednostek bojowych oraz około 180 rodzajów broni, z której korzystano w tamtym czasie. Pamiętaj jednak, że walka to nie wszystko gdyż niezwykle istotną rolę w osiągnięciu sukcesu odgrywa także dyplomacja i odpowiednio zaplanowana ekonomia. Warto zatem nawiązywać korzystne sojusze i prowadzić efektowną wymianę handlową.

Niestety dowodzimy swoim państwem jedynie globalnie - lokalnie miasta rządzą się prawami zaimplementowanej sztucznej inteligencji. Nie mniej jednak efektowne starcia na polu bitwy zostały stworzone w dość realistyczny sposób, co pozwala poczuć zew krwi i bohaterstwa pośród trupów współbraci. Twórz skuteczne formacje z posiadanych oddziałów, wykorzystaj pułapki terenu jak bagna czy lasy, które ograniczą umiejętności niektórych wrogich jednostek.

Dbaj o odpowiedni poziom morale i stopień wyszkolenia, oraz fakt by żołnierze byli zawsze wypoczęci przed walką - każdy z parametrów może wpłynąć na końcowy wynik walki, zwłaszcza jeśli posiadasz kilkadziesiąt tysięcy jednostek. Rzut izometryczny pozwala obserwować działania wojenne z góry odpowiednio planując kolejne ruchy. Wypróbuj także tryb wieloosobowy, w którym za pośrednictwem sieci lokalnej lub połączenia z Internetem zmierzysz się z rywalami w takich trybach jak Deathmatch, Historical Battle czy European Conquest.

  • Licencja: Demo
  • Producent: GSC Game World
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 477 MB
  • Wymagania: CPU: Pentium 4 2.4 GHz, RAM: 768 MB , GPU: 128MB (GeForce 3 or better).
5 (2 głosów)3,518 views

Download link

Pobierz Windows