reklama
reklama

Hej, używamy cookies. Dowiedz się więcej na ten temat w naszej polityce cookies.

reklama

Carom 3D

5 0
Carom 3D
Carom 3D
Carom 3D

Carom3D to jedna z lepszych gier o tematyce bilardowej, jakie kiedykolwiek powstały, zwłaszcza iż jest dostępna całkowicie bezpłatnie. Autorzy tytułu proponują nam aż 15 odmian rozgrywki – zarówno tych powszechnie znanych jak 8-ball, 9-ball, snooker aż po tak hardcorowe jak 3-cushion deatch match.

Rywalizacja może odbywać się w jednej z ośmiu świetnych lokacji oraz przy wyborze jednego z dwóch trybów gry: internetowego oraz treningowego. Niestety pełny wybór trybów dostępny jest wyłącznie podczas zawodów sieciowych. W opcji Practise nie doświadczymy także możliwości konkurowania ze Sztuczna Inteligencją, ale możemy zaprosić do gry przy jednym komputerze swojego kumpla.

Dzięki staraniom autorów Carom3D może pochwalić się nie tylko wiernie odzwierciedloną fizyką ruchu, ale przede wszystkim cieszącą oko, trójwymiarową grafiką. Modele bil, kijów jak i stołów wyglądają niezwykle realistycznie. Na szczęście sterowanie jest intuicyjne i łatwe do opanowania – poradzą sobie z nim zarówno najmłodsi, niedoświadczenie gracze jak i starzy, bilardowi wyjadacze.

To wszystko uzupełniono o klimatyczną muzykę i wiernie odtworzone dźwięki otoczenia jak wpadanie bili do łuzy czy uderzanie kijem. Dzięki rozgrywce sieciowej, możemy rzucić wyzwanie dowolnemu graczowi z całego świata by przekonać się, czy zasługujemy na mistrzowski tytuł…

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Neoact
  • Język: Angielski
  • Rozmiar pliku: 60,6 MB
  • Wymagania: CPU: 166 MHz, RAM: 64 MB, GPU: 16 MB.
0.0 (0 głosów)6,570 views

Download link

Pobierz Windows